Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після
27 березня 2021

Захист від сонця

 Важливо чи ні?

Якщо ми говоримо про превенцію вікових змін, передчасного старіння шкіри, фотостаріння і превенцію гіперпігментації, то перш за все мова йтиме про важливість SPF. Окрім цього, може здатись, що сонце дійсно тимчасово «підсушує» висипання, втім, сальні залози починають активно продукувати шкірне сало, чим намагаються компенсувати недостатній вміст масел. У результаті — на поверхні шкіри з'являється ще більша кількість шкірного сала. І ви це «відчуєте» сповна через 10-14 днів після того, як повернетеся з моря.

Створити крутий SPF засіб складно, аби вдалося поєднати ефективність, безпеку, легку і носибельну текстуру. Споживачі зараз досвідчені, розумні та мають високі вимоги, тому потрібно відповідати. Саме тому на ринку з'являється все більше ефективних і дуже комфортних SPF засобів.

Які сонцезахисні фільтри бувають і як обрати?

Перш за все, хороший SPF засіб повинен мати широкий спектр захисту від UVA / UVB променів.

• Фізичні / мінеральні фільтри (оксид цинку і діоксид титану). Відбивають сонячні промені. Здебільшого зараз використовуються в мікронізованому вигляді та у формі наночастинок. Більш бюджетні бренди не подрібнюють їх, і тому вони відбілюють шкіру. Фотостабільні. Ідеально підходять для чутливої ​​шкіри.

• Хімічні фільтри. Поглинають UV-випромінювання і блокують його проникнення у шкіру. Не залишають слідів на шкірі (НЕ відбілюють). Не всі хімічні фільтри фотостабільні. Часто використовуються в комбінації, а в більш технологічних брендів фільтри стабілізують одне одного та не подразнюють шкіру.

Які хімічні фільтри існують?

На першому місці по рівню стабільності й безпеки: Uvinul T 150, A Plus, Tinosorb S, Tinosorb M.

На другому місці: Octisalate, Homosalate, Trolamine, Salicylate, Octinoxate, Ensulizole.

На третьому місці: Benzophenone, Avobenzone, PABA, Oxybenzone, Octocrylene.

Чи означає це, що фільтри з третьої групи використовувати не можна?

Ні. Звичайно ж, краще з ними, ніж зовсім без SPF. Також важливою є довіра до виробника, його технологічність. Як я зазначала вище, можна комбінувати фільтри так, що вони будуть стабілізувати одне одного та не викликатимуть подразнення. Втім, якщо шкіра дуже чутлива та реактивна, краще обирати фізичні (мінеральні) фільтри.

Чи є різниця між SPF 30 та SPF 50?

Є, всього 1%.

Яку кількість необхідно наносити?

1/4 чайної ложки.

Чи потрібно оновлювати?

Якщо плануєте тривалий час перебувати на вулиці або бути на пляжі, то варто оновлювати кожні 2 години. Якщо більше часу ви проводите в офісі або вдома, то оновлювати SPF не потрібно.

Як оновлювати?

Використовувати легку пудру з високим ступенем SPF або спрей зі SPF. Якщо таких продуктів немає, то скористайтесь очисними серветками з хорошим складом (ідеальні Suzan Obagi!). І нанесіть свій SPF.

Як змивати SPF?

Обов'язково у 2 етапи! Гідрофільна олія / бальзам + гель. В іншому випадку — привіт, забиті пори та висипання! Ось чому часто скаржаться на те, що SPF забиває пори. Правильно змивайте його!

Коли можна не варто використовувати SPF?

Обов'язково використовувати, якщо рівень УФ випромінювання > 2 (але УФ-рівень теж може змінюватися впродовж дня, тому якщо є вибір — краще використовувати). Якщо УФ-рівень нижче двох, то немає гострої потреби використовувати SPF