Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після
22 травня 2020

Детальніше про консультацію та процедури

Поглиблена консультація — платна опція A.S. Laboratory, де ми надаємо вам професійний розбір вашої шкіри та чіткий алгоритм роботи з нею.


Консультацію та косметологічні процедури проводить наш фахівець – Радецька Лайла.

Лайла має вищу медичну освіту (Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, медичний факультет №1). Закінчила курси косметології, косметологічної хімії, а далі неодноразово проходила підвищення кваліфікації, навчання від брендів та різноманітні семінари / вебінари по дерматології, по різноманітним проблемам шкіри та методам їх корекції. 


Вам потрібна консультація, якщо:

 Ви у пошуках догляду, який працюватиме на вашій шкірі та покращуватиме її стан;
 Ви бажаєте розібратися у типі та стані вашої шкіри. Розуміти, що підходить і потрібно вашій шкірі, а яких активних компонентів краще уникати та чого не варто робити;
 У вас присутній проблемний стан шкіри, ви маєте хронічні захворювання шкіри, або тривалий час намагаєтеся покращити стан шкіри, але у вас це не виходить.


P.S. Якщо вам необхідно підібрати під тип шкіри очищувальний засіб або крем (або доповнити свій догляд окремими позиціями), тоді ви можете просто написати нам у direct.


Алгоритм консультації:

  • Ви записуєтесь на консультацію на нашому сайті або на сторінці Instagram.
  • Здійснюєте оплату послуги.
  • З моменту підтвердження оплати і протягом 24 годин з вами зв'язується спеціаліст та надає анкету.
  • У зручний для вас час ви надаєте відповіді на запитання + фото / відео шкіри без макіяжу при гарному освітленні.

!  Зверніть увагу, що пройти анкетування необхідно хоча б за день до консультації. В такому разі лікар має час проаналізувати та якісно підготуватися до вашого спілкування. !

  • В день консультації вам надається алгоритм роботи з вашою шкірою: теоретичний матеріал щодо розуміння особливостей вашої шкіри та практичний план роботи (план обстеження, комплексні методи корекції + схема догляду для вас).
  • З моменту надання плану роботи та протягом двох наступних місяців ви можете ставити питання, що цікавлять вас, стежити за станом шкіри, корегувати схему догляду.
  • Через два місяці ми можемо запропонувати вам придбати повторну консультацію.


Умови консультації:

 • Консультація може проходити 3 способами: у режимі онлайн (текстові / голосові повідомлення у зручному для вас месенджері), відео-дзвінок у Zoom або очно у м. Хмельницький.
 • Відповіді на анкету ви можете надавати у зручний для вас час, але їх необхідно надати за 24 години до початку запланованої консультації.
 • На консультації ви отримуєте аналіз стану шкіри відповідно до наданої вами інформації та матеріалів, + методи корекції відповідно до зазначеного бюджету (наскільки це можливо), рекомендації щодо харчування, способу життя, консультації з суміжними фахівцями, якщо в цьому є потреба.
 • Ви несете відповідальність за достовірність та повноту наданої інформації, тому що на її основі ми пропонуємо метод корекції. Відповіді на анкету повинні бути у текстовому форматі, повними (на всі питання без винятку), чіткими, структурованими, без доповнень пізніше (після складання схеми догляду). Будь-які «правки» та уточнення наданої вами раніше інформації вже після консультації, які будуть вести до необхідності складання нової схеми догляду, розглядатимуться як запит на повторну консультацію з її подальшою оплатою.
 • Період супроводу після консультації становить 2 місяці.  Ви можете ставити всі питання, що вас цікавлять, а також звертатися для уточнення всіх незрозумілих моментів, для корекції призначень, якщо є необхідність протягом цього терміну.

 • Результат консультації – це комплексна робота, де важливо дотримуватись усіх рекомендацій спеціаліста (пошук причини, робота з тригерами, повноцінний догляд).  І ви, і ми зацікавлені у досягнені максимальних результатів.


Ми пропонуємо наступні косметологічні послуги:

 • iS Clinical "Пінний ферментативний догляд"

Цей активний пінний догляд забезпечує легку та ефективну ексфоліацію для всіх типів шкіри. Робить шкіру чистою та сяючою, а ефект від процедури зберігається протягом багатьох днів.

2 720 UAH / 30-45 хвилин


 • iS Clinical "Червона доріжка" або "Вогонь і лід"

Легендарна процедура для швидкого та безпечного оновлення й омолодження шкіри. Допомагає зменшити глибину поверхневих та глибоких зморшок. Має виразний ліфтинг-ефект. Допомагає при акне. Покращує зовнішній вигляд шкіри з нерівним тоном і схильністю до появи плям, в результаті чого шкіра обличчя стає більш свіжою, молодою та пружною.

2 200 UAH / 30-60 хвилин


 • iS Clinical "Гармонія шкіри"

Зволожувальний та заспокоювальний догляд для відновлювання водного балансу шкіри. Результат: зволожена та сяюча шкіра.

1 610 UAH / 20-30 хвилин


 • Азелаїново-саліциловий пілінг (поверхневий та всесезонний)

Здійснює протимікробну дію щодо Propionibacterium acnes, Staphylococcus epiclerrnidis. Має виражену протизапальну, бактеріостатичну, освітлювальну, себостатичну, комедонолітичну, гермецидну та фунгіцидну дію. Для пацієнтів з акне, фолікулітом, жирною себореєю, розацеа (папуло-пустульозна форма), постакне.

600 UAH / 30-60 хвилин


 • Феруловий пілінг (поверхневий та всесезонний)

Виражена антиоксидантна, омолоджувальна, протизапальна та освітлювальна дія. Укріплює стінки судин.

600 UAH / 30-60 хвилин


 • Мигдалевий пілінг (поверхневий та всесезонний)

Забезпечує миттєвий ліфтинг та омолоджування шкіри за рахунок DMAE у складі. Підвищує регенерацію та стимулює синтез колагену. Знімає запалення та має антибактеріальну дію. Підходить навіть тонкій шкірі з куперозом.

700 UAH / 30-60 хвилин


 • Догляд Vivant за шкірою з акне з бензоїл пероксидом, мигдальною та саліциловою кислотами, сульфуром + атравматична УЗ-чистка

Потужний та високоефективний догляд для лікування акне «золотим стандартом» компонентів. Атравматична ультразвукова чистка входить у вартість.

1 800 UAH / 40-80 хвилин


 • Medik8 "Clarity Peel"

Пілінг для шкіри з акне та комедонами. Містить надзвичайно потужне поєднання кислот, які розкупорюють пори, активно працюють з відкритими та закритими комедонами, запальними елементами. Одна з найбільш ефективних і концентрованих формул пілінгу в асортименті Medik8.

1 500 UAH / 40-80 хвилин


 • Medik8 "Deep Hydration Facial"

Багаторівнева зволожувальна та живильна процедура для відновлення сухої, тьмяної та подразненої шкіри.

1 700 UAH / 40-60 хвилин


• Medik8/iS Clinical масаж обличчя і професійний догляд

Під час цієї процедури наш косметолог підбирає догляд рекомендованний саме вашій шкірі.

900 UAH / 800 UAH