Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Наша історія

Наша історія
Мені було 9 років, як з'явилися перші висипи «Підліткове, пройде» - сказали батьки і лікарі, до яких мене водили. Мама купила мені першу косметику для проблемної шкіри. Також паралельно ми почали відвідувати лікарів. Хтось говорив «пройде», хтось направляв на обстеження, переливання крові, уколи, прийом антибіотиків, гормонів (було все).
Мені 12 років: я відчуваю комлекс через стан своєї шкіри Висип тільки посилився, за 3 роки не допомогло нічого з рекомендованого. Я вже зневірилася, втомилася і почала використовувати тональний крем. Той, що купила мама із серії для проблемної шкіри був моторошно помаранчевим і використовувати його я не могла. Тому використовувала те, що було вдома у мами і сестри. Те, що вони тільки погіршували стан шкіри - не розуміла. Зате тільки так і могла ходити в школу, тому що вже починала моторошно комплексувати. До слова, однокласники були нещадні і що я тільки не чула на свою адресу.
Мені 14 років: пошук лікування і погіршення І я за ще 2 роки відвідала кількох «знатних» дерматологів, також продовжувала регулярно здавати аналізи. Використовувала на постійній основі бовтанки, дігтярне мило, приймала препарати для «очищення організму». Мені сказали не використовувати нічого крім мила і бовтанок. Я навіть змусила себе не використовувати тональний. Шкіра перетворилась на пергамент. Спиртові бовтанки - це перше від чого я побачила хоч якийсь результат. Але це тривало не довго. Через 2 місяці все повернулося з потрійною силою, тому що шкіра звикла до антибіотиків і стало тільки гірше + додалася жахлива сухість.
Мені 15 років:  відвідування косметолога І ось мій перший косметолог. Постійні чистки, мезотерапія, шліфування, пілінги. Я кожні 2 тижні протягом декількох років відвідувала лікаря-косметолога. У мене був досить дорогий домашній професійний догляд. Часом ставало трохи краще після пілінгів (зовсім трішки). Але потім все поверталося. Після кожної чистки завжди було набагато гірше, завжди шкіра була запалена, подразнена і з'являлося більше висипань.
Мені 17 років: акне у важкій формі

Я змінила вже 3 косметологів, була ще у 2 дерматологів. До речі, я ніколи не кидала на половині шляху, завжди слухала фахівця до кінця. Навіть тих, хто рекомендував мені після пілінгу, якщо будуть лущення, зробити скраб.

Моя 1 ступінь акне за роки перетворилася в 3, починалася вже 4. На моїй шкірі не було живого місця. Я приймала гормони, антибіотики, слідувала усім порадам лікарів-косметологів, дерматологів. Купувала дорогий і дешевий догляд.

Мені 18 років: перші позитивні результати

Набридло. Я перестала ходити до косметологів, дерматологів. Я змінила гінеколога. Перездала аналізи у правильні дні. Вивчала наукову літературу, а не статті з гугл про догляд за проблемною шкірою. Читала дослідження. Слухала європейських і американських дерматологів, купувала вебінари. Завела блокнот і почала вести облік свого харчування і догляду (всі спостереження за шкірою), виписала БАДи, які показані для людей з акне, всі компоненти і схему правильного догляду. Я почала слідувати всьому. За рік я побачила результат.

21 рік: абсолютно чиста шкіра!
У 21 рік у мене була абсолютно чиста шкіра. З роками все так і тримається, стає навіть краще (я позбулася постакне повністю, зміцнила бар'єр і мікробіом шкіри, йде постійна робота над рельєфом шкіри і є дуже великі успіхи (без шліфувань та інших маніпуляцій). Так як моя причина акне - це генетична схильність сальних залоз, тобто діагноз - хронічне акне, то у мене постійний підтримуючий догляд. Зараз я акнешник в ремісії з абсолютно чистою шкірою. Я можу вільно вийти на вулицю без краплі тонального крему. І так, в повсякденному житті я не фарбуюсь взагалі.

Я вирішила допомагати людям. Спочатку це було просто через бажання ділитися знаннями, у мене був блог. Згодом, коли я бачила результати просто після моїх рекомендацій, у мене загорілися очі, що я можу зробити набагато більше. Так і почалася історія A.S. Laboratory . Тепер таких, як я - колишніх акнешників, багато в нашій команді і я шалено щаслива!

A.S. Laboratory розвивається з кожним днем і допомагає людям з абсолютно різними проблемами шкіри, не тільки з акне.

Якщо у вас немає особливих проблем зі шкірою, то повна консультація вам, можливо, і не потрібна, Обирайте послугу "підібрати догляд", де для вас спеціалісти складуть грамотну систему догляду.

З любов'ю,

Анна (засновник A.S. Laboratory)