Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після
30 червня 2020

Вітамин С. Все, що потрібно знати

 Золотий стандарт при anti-age, пігментації та куперозі. 
Інсоляція (УФ-випромінювання), радіація та погана екологія — це величезний стрес для шкіри. Ці чинники стимулюють процес окислення і збільшення вільних радикалів (відходи життєдіяльності клітин). Надлишок вільних радикалів викликає передчасне старіння.
Вітамін C — це обов'язковий ранковий актив (рідше вечірній), потужний антиоксидант. Особливо якщо ми говоримо про шкіру з пігментацією і / або нам потрібен anti-age ефект.
Вітамін С нейтралізує вільні радикали та захищає шкіру від стресових факторів.
Які ще додаткові «плюшки» дає вітамін С?
Сяяння шкіри, вирівнювання тону й рельєфу, освітлення, підвищення пружності, стимуляція вироблення колагену, зміцнення судинної сіточки (саме тому цей компонент — must-have при куперозі), профілактика старіння і боротьба з уже наявними ознаками старіння шкіри. У деяких випадках (певні форми вітаміну С) — зменшує запалення шкіри з акне.
Сироватки з вітаміном С бувають абсолютно різними (форма вітаміну С, % концентрації) і часто ефективність відповідає вартості.
Найефективніша форма вітаміну C — аскорбінова кислота. Але це найстабільніша форма вітаміну С, дуже тендітна, швидко окислюється. Працює при pH 2.8-3.5. Стабілізувати вітамін С — дорого і складно, саме це й обумовлює його вартість. У концентрації вище 10% не рекомендується використовувати вітамін С людям з активними запаленнями та порушенням бар'єрної функції.
Стабільні форми вітаміну C: Тетрагексілдецил Аскорбат, Амінопропіл Аскорбіл Фосфат, Аскорбіл Фосфат Натрію — вони працюють м'якше. Добре проникають в шкіру, не викликають подразнення, але діють не так швидко, як аскорбінова кислота.
Чи можна використовувати влітку? Потрібно.
Як зрозуміти, що зіпсувався? Пожовтів.
Чи можна використовувати вітамін С, ретинол і кислоти в одному догляді? Дуже індивідуальний момент, який залежить від ступеня чутливості шкіри. Але в цілому — це золотий стандарт anti-age.