Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після
08 вересня 2020

Комедогенність

«А цей крем не заб'є мені пори? Він некомедогенний?»
Кожного дня ми даємо поради щодо підбору догляду і регулярно чуємо одне і те ж запитання: «А цей крем не заб'є мені пори? Він некомедогенний?»
Однозначно відповісти досить складно, тут мало знати склад або знайти позначку «non-comedogenic» на пакуванні, тому що в усіх нюансах, що стосуються нашої з вами шкіри, усе дуже індивідуально.
Якщо перекласти зрозумілою і простою мовою, то комедогенність — це потенціал тих чи інших косметичних засобів посилювати ймовірність появи акне, чорних цяток, закритих комедонів, папул, пустул та інших висипань. Ключове слово тут саме «потенціал»: навіть якщо ви знайдете інгредієнт на вершині одного з незліченних списків, що «гуляють» просторами інтернету, це ще не означає, що у складі конкретного крему або сироватки він обов'язково заб'є вам пори.
На сьогодні не існує досліджень, які б доводили, що косметичні засоби можуть спровокувати появу акне. І мало хто знає, що насправді поняття комедогенності ніяк не регулюється.
Американська адміністрація FDA не визначає список інгредієнтів, які не повинні бути у складі, коли продукт маркується як некомедогенний!
На це є декілька причин: джерело, чистота сировини, кількість інгредієнтів, метод обробки, формула засобу, так як саме поєднання інгредієнтів може зробити комедогенним некомедогенний інгредієнт, і навпаки. Не існує точних списків таких речовин. Таким чином, вказівка ​​на низький індекс комедогенності — чистий маркетинг.
Комедони можуть утворитися завдяки компонентам, що викликають роздратування. А це означає, що для кожного з нас ці компоненти будуть різними.
На виникнення комедонів впливає індивідуальна біохімія обмінних процесів в шкірі, формула шкірного сала, яке вже само по собі є комедогенним. І, якщо є схильність до акне, то будь-який некомедогенний засіб може також закупорювати пори як і комедогенний.
Кращий спосіб дізнатися комедогенний засіб чи ні —  це зробити патч-тест у домашніх умовах. Перед тим, як використовувати засіб на регулярній основі, спробуйте кілька днів наносити його тільки на певну ділянку, і стежте за реакцією шкіри.