Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після
08 січня 2022

SOS-продукти для сухої шкіри

Рятувальні засоби при сухості шкіри для експрес-відновлення ТУТ та ЗАРАЗ.

Сухий тип шкіри обумовлений генетично і практично не змінюється протягом життя. Характеризується недостатнім вмістом власних ліпідів, необхідних для утримання вологи і створення міцного захисного бар'єру.


Який догляд?

Насамперед відмовляємося від агресивного догляду.
1. Переглядаємо очищення (відмова від міцелярної води, лужних засобів на користь гідрофільної олії + м'який очисний гель / пінка / крем). При неправильному очищенні порушується не тільки ліпідний бар'єр, але й кислотний, який відповідає за підтримання кислого pH шкіри, а також натуральний зволожувальний фактор (NMF), що складається з ліпідів, ороговілих клітин, амінокислот, молочної кислоти, себуму та бактерій. Правильне очищення шкіри – це вже запорука успіху!


2. Зволожування шкіри. Необхідно дати нашим клітинам вологу: тонер + сироватка чи щось одне. Шукати такі компоненти: амінокислоти, гіалуронова кислота, ізомерат сахариду, В5, пробіотики, антиоксиданти та ін.
Через нестачу структурних ліпідів посилюється трансепідермальна втрата води. Аби утримати воду із зволожувальних сироваток та тонерів, зверху потрібно одразу нанести крем, що буде відновлювати бар'єр шкіри.


3. Живлення шкіри. Використовувати креми з ліпідами, що підуть на будівництво ліпідного бар'єру. Це: кераміди, натуральні зволожувальні фактори, олії (жирні кислоти), холестерол, сквалан, сечовина, силікони (утримують вологу).


4. М'яка ексфоліація. Кислоти допомагають видаляти відмерлі клітини, аби зволожувальні засоби могли краще проникнути в шкіру. Зверніть увагу на м'які кислоти, наприклад, молочну або ензими. Гліколеву кислоту обирайте у разі, якщо шкіра не чутлива. Вона чудово працюватиме з пігментацією, розширеними порами, віковими змінами.


SOS-продукти для сухої шкіри: