Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після
17 жовтня 2020

Ретинол

Ретинол —  золотий стандарт догляду за шкірою: він вирішує мало не всі проблеми —  від акне до зморшок.

Ретинол допомагає клітинам шкіри працювати в нормі. «Клітини шкіри нормально працюють з моменту народження людини приблизно двадцяти п'яти років. Після цього починається процес старіння клітин шкіри», — головний лікар клініки «Торі» Тетяна Аль-Сабунчи.

Ретинол регулює роботу сальних залоз. Повертаємося до шкіри дитини: у неї немає розширених пор, чорних цяток та запалень. Проблеми приходять тоді, коли активізуються гормони — у підлітковому віці. Ретинол стабілізує роботу сальних залоз — пори звужуються, зникають запалення.

Ретинол стимулює роботу фібробластів, які відповідають за вироблення колагену, еластину й гіалуронової кислоти, що з віком починають працювати повільніше (після 25 років).

«На нашій шкірі (у кожній клітині організму) є рецептори, які створені, щоб взаємодіяти з ретинолом, ось чому ретинол має такий потужний фізіологічний ефект на анти-ейдж і анти-акне», — Hadi Talks.

Сфера діяльності адапалену дуже незначна. Він діє саме на ті рецептори, що впливають на акне.

Третиноїн — ретиноєва кислота. Впливає комплексно на всі рецептори. Найсильніший ретиноїд. Дає прекрасний анти-ейдж і анти-акне ефект. Але, це вибухова бомба, тому пекельного лущення і запалення шкіри не оминути. Найбільш наближений компонент до третіноїна — ретиналь. Не викликає такого запалення та лущення шкіри, діє повільно і правильно. Ретиналь — це розумний ретиноїд. Ретиналь конвертується в ретиноїву кислоту, як тільки його стає забагато, він конвертується назад. Третиноїн так робити не вміє.

Показання:

По-різному виражені вікові зміни.

Фото-пошкоджена шкіра.

Атонічна шкіра.

Акне.

Пігментація.

Суха шкіра.

Жирна шкіра.

Гіперкератоз.

Протипоказання:

Дерматити.

Вагітність.

Порушений епідермальний бар'єр (відновлюємо, а потім можна поступово вводити низьку концентрацію ретинолу).

Ретинол дуже швидко окислюється. Тому багато наукових лабораторій довго працюють над тим, щоб помістити його в ліпосоми або інші форми капсул, що збережуть ретинол від взаємодії з киснем та іншими хімічними елементами і доставлять його в клітини вашої шкіри. Така технологія не може дешево коштувати, тому не намагайтеся знайти «бюджетний» ретинол, як і вітамін С.

Ефективність ретинолу більше залежить від форми, а не від його концентрації. Він може бути в маленькій концентрації, але в капсульованому вигляді, тому проникне досить глибоко, щоб запустити потрібні процеси в клітинах. А буває, що ретинол має у велику концентрацію, але не може проникнути в потрібний шар шкіри, тому його дія мінімальна.

«Якщо ми говоримо про концентрований препарат, то до нього треба звикати. Дійте за такою схемою: нанесли один раз на ніч, чекаєте тиждень, дивитись на реакцію шкіри. Не лущиться? Не червоніє? Ще раз нанесли на ніч і почекали вже шість днів. Усе в порядку? Нанесли, почекали п'ять днів. І так поступово переходите до щоденного використання», — Тетяна Аль-Сабунчи.