Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після
14 січня 2021

Відновлення шкірного бар'єра.

До чого може призвести порушення шкірного бар'єра?

Відновлення бар'єра. Нумо розберімось.

Бар'єр запобігає зневодненню і не дозволяє потрапити небажаним елементам (мікроорганізми, алергени, токсичні хімічні речовини та т.п.).

До чого може призвести порушення шкірного бар'єра?

Збільшується трансепідермальна втрата води, можуть з'являтися запалення. Шкіра стає сухою, реактивною, зневодненою, з'являються роздратування та запалення (у пошкоджену шкіру легше проникають бактерії). Якщо це запустити, тоді привіт атопічний дерматит, акне, тощо.

Як відновити?

Починаємо з правильного очищення. А саме — м'якого очищення, без мила (лугу) і агресивних компонентів. Це можуть бути гелі / пінки / кремоподібні засоби для вмивання відповідно до типу шкіри, але найголовніше — м'які. Після яких немає відчуття сухості, стягнутості. Правильне очищення шкіри — це вже запорука успіху!

При неправильному очищенні порушується не тільки ліпідний бар'єр, але і кислотний, що відповідає за підтримку кислого pH шкіри, а також натуральний зволожувальний фактор (NMF), що складається з ліпідів, ороговілих клітин, амінокислот, молочної кислоти, себума і бактерій.

Під час відновлення шкірного бар'єра ми не користуємося кислотами та ретиноїдами. З кислот можна застосовувати тільки молочну кислоту в мінімальній концентрації один раз на тиждень або використовувати ензими для відлущування.

Зволоження шкіри. Зволожувальні тонери, сироватки, креми. Клітини шкіри можуть існувати тільки у водному середовищі, тому його необхідно заповнювати вологою. Шукайте засоби, у складі яких гіалуронова кислота, пробіотики, аквапорини, сквалан, гліцерин, сечовина, амінокислоти, масла, алое, пропіленгліколь, молочна кислота, силікони (утримують вологу).

Живлення шкіри. Використовувати креми з ліпідами, які покращать ліпідний бар'єр. Це кераміди, жирні кислоти й холестерин.

Захист. На день використовувати сонцезахисні засоби, адже УФ-випромінювання робить шкіру більш вразливою й сухою.

Додатково можна використовувати зволожувальні маски.

Також велику роль грає зволожувач повітря!

І підтримуйте шкіру зсередини завдяки правильному харчуванню, а саме за допомогою корисних жирів.