Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Проофесійні тонуючі засоби для волосся

Знайдено 7 товарів
Davines Finest Pigments N4 Brown 280 ml

FINEST PIGMENT — безаміачний барвник для волосся у відтінку "Каштановий".   Ця спеціальна..

1 395 UAH

Davines Finest Pigments N5 Light Brown 280 ml

FINEST PIGMENT — безаміачний барвник для волосся у відтінку "Світло-каштановий".   Ця спе..

1 395 UAH

Davines Finest Pigments N6 Dark Blond 280 ml

FINEST PIGMENT — безаміачний барвник для волосся у відтінку "Темно-русявий".   Ця спеціал..

1 395 UAH

Davines Finest Pigments N7 Blonde 280 ml

FINEST PIGMENT — безаміачний барвник для волосся у відтінку "Русявий".   Ця спеціальна лі..

1 395 UAH

Davines Finest Pigments N8 Light Blonde 280 ml

FINEST PIGMENT — безаміачний барвник для волосся у відтінку "Світло-русявий".   Ця спеціа..

1 395 UAH

Davines Finest Pigments N9 Very Light Blonde 280 ml

FINEST PIGMENT — безаміачний барвник для волосся у відтінку "Блонд".   Ця спеціальна ліні..

1 395 UAH

Davines Finest Pigments N3 Dark Brown 280 ml

FINEST PIGMENT — безаміачний барвник для волосся у відтінку "Темно-каштановий".   Ця спец..

Немає в наявності

Показано 7 товарів з 7
Підібрати догляд
Чacті питaння пpo Тонуючі засоби для волосся
Що таке тонуючий засіб для волосся?

Найкраще звернути увагу на засоби з максимально натуральним складом, в якому відсутні аміак та окислювачі. Це не робить барвник пігмент менш інтенсивним, зате надає додатковий ефект догляду.

Які бувають тонуючі засоби?

Тонувальний засіб для волосся - це особливий продукт, що змивається та містить барвні пігменти у своєму складі. В результаті взаємодії барвника з нашим волоссям, воно змінює свій колір і відтінок без руйнування здорової структури та негативних наслідків, як у випадку з класичним фарбуванням.

Чим можна тонувати волосся?

Найкраще звернути увагу на засоби з максимально натуральним складом, в якому відсутні аміак та окислювачі. Це не робить барвник пігмент менш інтенсивним, зате надає додатковий ефект догляду.

Тонування волосся або як зробити його колір максимально ефектним

Хоча б раз у житті кожна сучасна жінка приймала рішення змінити свій імідж за допомогою нової зачіски. Це може бути стрижка або стильне укладання, мелірування або фарбування різними техніками, але якщо настрій вимагає змін, а приймати кардинальні рішення ви не готові, завжди можна використовувати професійні тонувальні засоби для волосся і зробити процедуру самостійно.

Що ж є тонуванням волосся?

Це процес з використанням м'яких нестійких фарбуючих пігментів для відновлення структури та вирівнювання відтінку після класичного фарбування або посилення яскравості натуральних пасм. Такі маніпуляції дозволяють ненадовго змінити колір волосся без проникнення барвника всередину і без руйнівної дії на стрижень.

Сучасна професійна косметика для догляду за волоссям – це результат копіткої роботи хіміків-технологів, які розробляють розумні формули, що щадять. В них відсутній шкідливий аміак і присутні натуральні рослинні інгредієнти.

Техніка тонування відрізняється своєю простотою у використанні, тому не обов'язково відвідувати салон та витрачати на це великі кошти. Швидке нанесення, що не потребує додаткових інструментів або технічних умінь та мінімального ризику невідповідності палітри, адже вибір відтінків дуже легкий. До того ж їх можна змішувати та поєднувати між собою.

Колір після такого фарбування зникає поступово, в середньому через 8-10 циклів миття голови. Це приблизно від двох тижнів до місяця розкішного рівного тону, відсутності жовтизни або помаранчевого пігменту у блондинок та маскування небажаної незначної сивини.

Finest Pigments від італійського бренду Davines – це один з різновидів професійного тонувального засобу для волосся з безаміачними компонентами, який представлений в асортименті. Його особливість у формулі, що складається на 98% природних компонентів, тому його можна поєднувати в один день з іншими хімічними маніпуляціями.

Вигляд тонування із застосуванням натуральних барвників встиг стати дуже популярним завдяки своєму неперевершеному ефекту. Крім того, що він сприяє легкій і швидкій зміні кольору і наданню шевелюрі необхідного відтінку, він має допоміжні властивості завдяки величезній кількості корисних компонентів у складі, які надають лікувальний та профілактичний вплив на стан волосся. Воно стає яскравими, сильними, знаходить додаткову еластичність і майже сяє здоров'ям зсередини.

Тому, якщо ви бажаєте вдатися до невеликих експериментів із зовнішністю, але не готові робити нічого кардинального - почніть з малого і знайдіть професійні тонуючі засоби для волосся в Києві, результат вам сподобається. Вам потрібно виявити трохи уважності, щоби з усім ознайомитися. Величезні лінійки від світових виробників повністю у вашому розпорядженні.

Де придбати доглядову лінійку?

Щоб купити професійний засіб для тонування в Україні, не витратите багато часу. В інтернет-магазині A.S. Laboratory представлено багато різних товарів. Вам потрібно знайти трохи часу, щоб ознайомитися з усім.

У цьому завжди допоможуть професійні консультанти, які підберуть лінійку для вашого типу волосся. Окрім грамотних порад вас приємно здивують ще такі моменти для покупки:

  • зручна та швидка доставка по всій Україні за допомогою кур'єрської служби, також можна забрати із шоуруму у Хмельницькому;

  • можливість вибрати варіант оплати;

  • є система лояльності.

Доглядайте за своїм волоссям правильно і будьте красивим.