Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Інтенсивно зволожувальна сироватка для обличчя Phyto-C Hyper-Hydrate 15 ml

Phyto-C Skin Care
2 860 UAH
Опис продукту
Hyper Hydrate — інтенсивно зволожувальна сироватка для обличчя.
 
HYPER – це лінійка доглядових продуктів від Phyto-C, створених на основі запатентованої низькомолекулярної гіперпоглинаючої гіалуронової кислоти. Завдяки використанню інноваційної форми компонента, відомої як запатентована технологія Н2А2, засоби допомагають відновлювати та підтримувати молодість шкіри, запобігати передчасному старінню та усувати недосконалості шкіри.
 
Hyper Hydrate розроблений з використанням технології Gradient Layer, останньої інновації в галузі застосування гіалуронової кислоти. Ця запатентована технологія поєднує гіалуронову кислоту з трьома різними молекулярними масами, що дозволяє впливати на різні шари зневодненої шкіри. Також у складі продукту незамінні амінокислоти для відновлення шкіри, покращення та підтримки її здоров'я.
 

Дія:

  • Інтенсивна зволожувальна дія;
  • Покращує зовнішній вигляд та здоров'я шкіри;
  • Підвищує рівень вологи та утримує її в шкірі.
 

Активні компоненти:

  • Н2А2 – запатентована формула на основі низькомолекулярної гіперпоглинаючої гіалуронової кислоти для пролонгованого зволожування, боротьби з віковими змінами та протидії безперервної дії гравітації на шкіру. Стимулює роботу фібробластів, активізує процеси регенерації. Підвищує пружність та тонус шкіри.
  • L-пролін – бере участь у синтезі колагену та еластину, надає антиоксидатний захист та зміцнення захисного бар'єру шкіри.
  • Вітамін В3 – стимулює мікроциркуляцію. Незамінний інгредієнт для підтримки клітинного метаболізму (вироблення енергії, яка потрібна кожній клітині для функціонування).
  • Вітамін В5 – важливий інгредієнт, необхідний нормалізації обміну речовин усередині всіх клітин. Сприяє метаболізму вуглеводів, протеїнів та ліпідів, збільшуючи цілісність та життєздатність клітин.
 

Рекомендації щодо застосування:

Нанесіть кілька крапель засобу на чисту суху шкіру і рівномірно розподіліть, потім залиште до повного поглинання.
Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар. Ви можете стати першим, хто залишить відгук на цей товар.

Ви також подивились
Phyto-C Hyper-Hydrate 15 ml

Hyper Hydrate — інтенсивно зволожувальна сироватка для обличчя.   HYPER – це лінійка догл..

2 860 UAH