Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Антиоксидантна сироватка з вітаміном С та гіалуроновою кислотою Phyto-C Hyper - C 15 ml

Phyto-C Skin Care
3 290 UAH
Опис продукту
Hyper-C — антиоксидантна сироватка з вітаміном С та гіалуроновою кислотою.
 
HYPER – це лінійка доглядових продуктів від Phyto-C, створених на основі запатентованої низькомолекулярної гіперпоглинаючої гіалуронової кислоти. Завдяки використанню інноваційної форми компонента, відомої як запатентована технологія Н2А2, засоби допомагають відновлювати та підтримувати молодість шкіри, запобігати передчасному старінню та усувати недосконалості шкіри.
 
Hyper-C є потужним мультифункціональним поєднанням 20% чистого вітаміну С та запатентованої низькомолекулярної гіалуронової кислоти Н2А2. Ця унікальна комбінація сприяє швидкому зменшенню виразності ознак старіння, повертаючи шкірі природну молодість та здоров'я.
 

Дія:

  • Помітно зменшує ознаки передчасного старіння;
  • Забезпечує максимальний антиоксидантний захист;
  • Пожвавлює тьмяну шкіру;
  • Вирівнює тон шкіри.
 

Активні компоненти:

  • Н2А2 – запатентована формула на основі низькомолекулярної гіперпоглинаючої гіалуронової кислоти для пролонгованого зволожування, боротьби з віковими змінами та протидії безперервної дії гравітації на шкіру. Стимулює роботу фібробластів, активізує процеси регенерації. Підвищує пружність та тонус шкіри.
  • L-аскорбінова кислота – науково удосконалена стабілізована формула вітаміну С, що забезпечує оптимальну абсорбцію та проникнення глибоко у шкіру. Потужний антиоксидант з фотозахисними та протизапальними властивостями. Стимулює колагеногенез та процеси регенерації, зміцнює стінки судин, освітлює шкіру. Забезпечує максимально високі антиоксидантні властивості боротьби з агресивними чинниками довкілля.
  • Біофлавоноїди – потужні антиоксиданти, що поглинають вільні радикали, відрізняються протимікробною дією.
 

Рекомендації щодо застосування:

Застосовувати один раз на день у ранковому догляді. Нанесіть кілька крапель засобу на чисту суху шкіру і рівномірно розподіліть, потім залиште до повного поглинання.
Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар. Ви можете стати першим, хто залишить відгук на цей товар.

Ви також подивились
Phyto-C Hyper - C 15 ml

Hyper-C — антиоксидантна сироватка з вітаміном С та гіалуроновою кислотою.   HYPER – це л..

3 290 UAH