Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Набір для сяяння та освітлення шкіри з вітаміном С Perricone MD Vitamin C Ester Brightening Together Kit

Perricone MD
2 890 UAH
Немає в наявності
Опис продукту
*Зверніть увагу, що зовнішній вигляд упаковки може бути змінений з міркувань виробника залежно від партії.
 
Vitamin C Ester Brighter Together — набір для сяяння та освітлення шкіри з вітаміном С.
 
Ефір вітаміну С — високоефективна та стабільна форма вітаміну С, що має потужні антиоксидантні властивості, вирівнює колір обличчя та надає сяйво шкірі.
Набір складається з крему та сироватки для щоденного застосування для досягнення максимальних результатів в анти-ейдж терапії, а також для захисту шкіри від несприятливого впливу навколишніх факторів, освітлення тону обличчя, вирівнювання мікрорельєфу та зволожування.
 
  • Vitamin C Ester Photo-Brightening Moisturizer SPF 30 — унікальний за своєю формулою зволожувальний засіб із SPF 30 широкого спектру на мінеральній основі. Забезпечує потужну антивікову дію, а також ефективно захищає від шкідливих сонячних променів типу UVА і UVB, так і від інших зовнішніх агресивних факторів, що викликають старіння шкіри.
 

Рекомендації щодо застосування:

Рекомендується наносити зранку м'якими круговими рухами на шкіру обличчя.
 
  • Vitamin C Ester CCC + Ferulic Brightening Complex 20% — сироватка з ефіром вітаміну С та феруловою кислотою для максимального освітлення та вирівнювання тону шкіри. Забезпечує не тільки антиоксидатний щоденний захист шкіри, але й помітно впливає на скорочення зморшок та надає превентивний вплив на процеси старіння шкіри. Сприяє контролю рівня вологи всередині шкіри, освітлює поверхню та усуває темні плями, посилює природне здорове сяяння шкіри.
 

Рекомендації щодо застосування:

Нанести сироватку на попередньо очищену шкіру обличчя/шиї/декольте легкими поплескувльними рухами пальців. Залишити до повного поглинання та нанести наступні етапи догляду.
Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар. Ви можете стати першим, хто залишить відгук на цей товар.

Ви також подивились
Perricone MD Vitamin C Ester Brightening Together Kit

*Зверніть увагу, що зовнішній вигляд упаковки може бути змінений з міркувань виробника залежно від..