Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Інтенсивний лосьйон для відновлення волосся Olaplex No.0 Intensive Bond Building Treatment 155 ml

Olaplex
1 050 UAH
Опис продукту
№0 Intensive Bond Building Hair Treatment — ​​інтенсивний лосьйон для відновлення волосся.
 
Запатентована технологія бренду OLAPLEX Bond Building працює на молекулярному рівні та відновлює пошкоджене волосся реставруючи його зсередини за допомогою унікального компонента – молекули Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate.
Всі типи волосся зберігають свою цілісність за рахунок здорових, правильно з'єднаних дисульфідних зв'язків. Коли структури ушкоджуються термічними, хімічними, механічними факторами або факторами навколишнього середовища, ці дисульфідні зв'язки розриваються, у результаті чого утворюються сірководневі одинарні сполуки.
Що відбувається після розриву дисульфідного зв'язку?
Утворюється S03 або те, що відомо як сульфатна група. Протонований сульфат відомий як цистеїнова кислота. Потім цистеїнова кислота з'їдає білок із волосся.
Завдання патенту OLAPLEX запобігти утворенню шкідливих з'єднань та акумулюватися для повного відновлення структури вашого волосся.
 
Інтенсивний лосьйон №0 готує волосся до глибокого відновлення з максимальною дозою унікальної запатентованої технології OLAPLEX. Підходить для всіх типів волосся, особливо з видимими ознаками пошкоджень.
Процедура значно підвищує міцність волосся, захищає зсередини та забезпечує миттєві результати. Надає волоссю силу, реструктурує сухе ламке волосся, робить його м'яким, блискучим і більш пружним.
 

Рекомендації щодо застосування:

Нанесіть на сухе волосся починаючи від коріння і закінчуючи кінчиками, залиште для поглинання на 10-30 хвилин, потім приступіть до наступного етапу.
Застосовуйте раз на тиждень як перший крок у двокомпонентній системі відновлення спільно з №3 Hair Parfector. Якщо волосся сильно пошкоджене, збільште кратність використання до 2-3 разів на тиждень.
 

Повний склад:

Water (Aqua/Eau), Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate.
Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар. Ви можете стати першим, хто залишить відгук на цей товар.

Ви також подивились
Olaplex No.0 Intensive Bond Building Treatment 155 ml

№0 Intensive Bond Building Hair Treatment — ​​інтенсивний лосьйон для відновлення волосся.  ..

1 050 UAH