Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після
% sale
Olaplex Hair Rescue Kit

Набір для повного відновлення та реконструкції волосся Olaplex Hair Rescue Kit

Olaplex
1 828 UAH 2 150 UAH
Опис продукту
Hair Rescue Kit — набір для повного відновлення та реконструкції волосся.
 
Запатентована технологія бренду OLAPLEX Bond Building працює на молекулярному рівні та відновлює пошкоджене волосся реставруючи його зсередини за допомогою унікального компонента – молекули Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate.
Всі типи волосся зберігають свою цілісність за рахунок здорових, правильно з'єднаних дисульфідних зв'язків. Коли структури ушкоджуються термічними, хімічними, механічними факторами або факторами навколишнього середовища, ці дисульфідні зв'язки розриваються, у результаті чого утворюються сірководневі одинарні сполуки.
Що відбувається після розриву дисульфідного зв'язку?
Утворюється S03 або те, що відомо як сульфатна група. Протонований сульфат відомий як цистеїнова кислота. Потім цистеїнова кислота з'їдає білок із волосся.
Завдання патенту OLAPLEX запобігти утворенню згубних з'єднань та акумулюватися для повного відновлення структури нашого волосся.
 

До складу набору входить:

  • №0 Intensive Bond Building Hair Treatment — інтенсивний лосьйон для відновлення волосся.
Інтенсивний лосьйон №0 готує волосся до глибокого відновлення з максимальною дозою унікальної запатентованої технології OLAPLEX. Підходить для всіх типів волосся, особливо з видимими ознаками пошкоджень.
Процедура значно підвищує міцність волосся, захищає зсередини та забезпечує миттєві результати. Надає волоссю силу, реструктурує сухе ламке волосся, робить його м'яким, блискучим і більш пружним.

Рекомендації щодо застосування:

Нанесіть на сухе волосся починаючи від коріння і закінчуючи кінчиками, залиште для поглинання на 10-30 хвилин, потім приступіть до наступного етапу.
Застосовуйте раз на тиждень як перший крок у двокомпонентній системі відновлення спільно з №3 Hair Parfector. Якщо волосся сильно пошкоджене, збільште кратність використання до 2-3 разів на тиждень.
 
  • №3 Hair Perfector — засіб для досконалої гладкості та відновлення волосся.
Другий етап домашньої процедури з повного відновлення та реконструкції волосся. Це не просто кондиціонер з ефектом салонного догляду та візуального відновлення та згладжування волосся, це крок до інтенсивної реставрації структури волосся, особливо сильно сухого та ламкого. Підходить для всіх типів волосся, особливо з видимими ознаками пошкоджень.
Еліксир молочкової текстури завершує процес відновлення, роблячи їх ідеально згладженими, м'якими, міцними та здоровими.

Рекомендації щодо застосування:

Використовуйте засіб №0 як перший, підготовчий крок у двокомпонентній домашній системі догляду. Далі нанесіть еліксир №3 по всій поверхні злегка вологого волосся, включаючи коріння та кінчики. Розчешіть і залиште на 10-30 хвилин, а потім змийте за допомогою відновлювального шампуню.
 
  • №4 Bond Maintenance Shampoo — поживний відновлювальний шампунь для волосся.
№4 Bond Maintenance Shampoo – це живильний і відновлювальний шампунь для всіх типів волосся, але особливо буде корисний сухому, зневодненому, пошкодженому, тьмяному і ламкому. Очищає шкіру голови та волосся, захищаючи його від повсякденного стресу, включаючи пошкодження структури, посіченість кінчиків, пухнастість та ламкість. Відновлює зруйновані зв'язки у структурі волосся. Робить волосся більш слухняним, блискучим і здоровим з кожним застосуванням. Шампунь є безпечним для фарбованого волосся і фарбуючого пігменту, значно зменшуючи його ламкість і сухість. Підходить для щоденного використання без ефекту обтяження волосся.

Рекомендації щодо застосування:

Масажними рухами нанесіть достатню кількість засобу на вологе волосся до утворення активної піни. Змийте та повторіть процедуру очищення ще раз, якщо цього вимагає ситуація.
 
  • No.5 Bond Maintenance Conditioner — інтенсивно відновлювальний та зволожувальний кондиціонер для волосся.
No.5 Bond Maintenance Conditioner – це інтенсивно відновлювальний та зволожувальний кондиціонер для всіх типів волосся, але особливо буде корисний сухому, зневодненому, пошкодженому, тьмяному та ламкому. Робить волосся більш слухняним, блискучим і здоровим з кожним застосуванням. Захищає і відновлює пошкоджене волосся, посічені кінчики і усуває пухнастість. Відновлює зруйновані зв'язки у структурі волосся. Є безпечним для фарбованого волосся та фарбуючого пігменту. Робить волосся набагато сильнішим і здоровішим, зміцнює, згладжує, надає неймовірної м'якості та шовковистості, повертає інтенсивний блиск. Підходить для щоденного використання без ефекту обтяження волосся.

Рекомендації щодо застосування:

Нанесіть необхідну кількість кондиціонера на злегка вологе після миття волосся і залиште протягом 3 хвилин. Змийте великою кількістю чистої води.
Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар. Ви можете стати першим, хто залишить відгук на цей товар.

Ви також подивились
% sale
Olaplex Hair Rescue Kit

Hair Rescue Kit — набір для повного відновлення та реконструкції волосся.   Запатентована..

1 828 UAH 2 150 UAH