Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Волосся Тіло Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Obagi Medical Tretinoin 0.05% Gel 20 g

Obagi Medical

3 132 UAH

Придбати можна лише після рекомендації спеціаліста A.S. Laboratory
Опис продукту

Купуйте тільки за рекомендацією фахівця A.S. Laboratory.

Obagi Tretinoin 0,05% Gel — третиноїн 0,05% на гелевій основі.

Obagi Tretinoin — це цільовий засіб, призначений для топічного лікування вугрового висипу та акне, корекції пігментації та вікових змін.

Третиноїн (ретиноїдна кислота) належить до групи ретиноїдів, це біологічно активна форма вітаміну А, яка має виражену протизапальну, антивікову та освітлювальну дію.

Найсильніший ретиноїд!

Третиноїн стимулює синтез колагенових і еластинових волокон, що несуть опорну функцію, сприяє формуванню нових кровоносних судин, покращує кровопостачання клітин шкіри, утримує вологу, зменшує прояви небажаної пігментації, скорочує розмір пір, вирівнює мікрорельєф шкіри.

Показання:

• вугрі, акне;

• конглобатне акне;

• гіперпігментація;

• зморшки;

• фотостаріння;

• вікові зміни.

Застосування:

Попередньо очистити шкіру м'яким засобом для вмивання, промокнути рушником. Через 20-30 хвилин нанести невелику кількість крему на проблемні ділянки. Використовувати один раз в день, перед сном.

Особливості застосування:

Під час використання третиноїна проводьте якомога менше часу на сонці, користуйтеся ефективним сонцезахисним кремом, носіть головний убір навіть в похмуру погоду. Не відвідуйте солярій і уникайте екстремального холоду і вітру. Якщо ви отримали сонячний опік, припиніть використання третиноїна до тих пір, поки шкіра не повернеться до нормального стану.

Третиноїн може викликати роздратування шкіри. У деяких пацієнтів може спостерігатися надмірна сухість, почервоніння і лущення шкіри, що означає, що потрібно зменшити дозу препарату або використовувати його рідше, або навіть припинити застосування на деякий час. Не слід поєднувати третиноїн з іншими продуктами, які можуть посилити подразнення шкіри.

Якщо роздратування шкіри посилюється, пацієнту слід звернутися до фахівця. Не використовуйте третиноїн частіше, ніж це необхідно, якщо цього не порекомендував вам фахівець. Це не поліпшить результати, скоріше, може викликати ще більше роздратування.

Не рекомендовано використовувати вагітним та жінкам, що годують груддю, а також дітям молодше 10 років.


Ви також подивились

Obagi Medical Tretinoin 0.05% Gel 20 g

Купуйте тільки за рекомендацією фахівця A.S. Laboratory.Obagi Tretinoin 0,05% Gel — третиноїн 0,05% ..

3 132 UAH