Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Obagi Medical Nu-Derm Blender 57 gr

Obagi Medical
2 960 UAH

Покупка виключно за рекомендацією спеціаліста A.S. Laboratory

Зауважте, що цей продукт не підтримує систему WayForPay/Оплату частинами.


Для консультації зв'яжіться з нами:

Viber Telegram

Немає в наявності
Опис продукту

Купуйте тільки за рекомендацією фахівця A.S. Laboratory.

Obagi Medical Nu-Derm Blender Rx — потужний нічний крем, що робить шкіру світлішою, для змішування з третиноїном / ретинолом із вмістом 4% гідрохінону для шкіри з вираженими ознаками старіння і гіперпігментацією середнього та тяжкого ступеня.

ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ЗМІШУВАННЯ З ТРЕТИНОЇНОМ 1: 1 І ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ТІЛЬКИ В НІЧНИЙ ЧАС!

Змішувати по 0.5 мл: Blender Rx + Tretinoin (максимальний результат, працює на рівні ядерних рецепторів). 1-2 р / тиждень, опісля поступово індивідуально збільшувати частоту.

Пригнічує синтез меланіну в клітинах, освітлює шкіру і усуває гіперпігментацію будь-якого походження. Прискорює оновлення епідермісу, зволожує шкіру, бореться з сухістю і зморшками. Зміцнює судини та перешкоджає розвитку купероза, повертає шкірі гладкість і здоровий вигляд.

Препарат глибоко проникає і коригує пігментацію на клітинному рівні.

Гідрохінон 4% USP — потужний компонент, який пригнічує клітини, що продукують меланін.

Дія:

робить світлішою гіперпігментацію середнього та тяжкого ступеня різного генезу (хлоазма, мелазма, синільний лентигіноз, веснянки);

інтенсивно омолоджує (бореться з видимими ознаками старіння, мімічними і глибокими зморшками);

нормалізує розмір пор;

нормалізує рівень жирності шкіри;

розсмоктує сальні корки.

Система Obagi Nu-Derm — це клінічно схвалена система догляду, спрямована на боротьбу з пігментацією і віковими змінами шкіри. Активні інгредієнти, що входять до складу продуктів системи Nu-Derm, працюють на клітинному рівні, проникаючи в глибокі шари й активізуючи основні природні процеси шкіри. В результаті використання системи поверхня шкіри повністю оновлюється, колір обличчя стає здоровим та рівномірним, шкіра стає гладкою, пружною, без ознак фотопошкодження та інших вад.

Програма лікування за допомогою системи Obagi Nu-Derm передбачає суворе дотримання покрокової інструкції застосування засобів і триває 18-24 тижні.

Система включає три етапи на шляху до повної трансформації шкіри:

6-8 тижнів — заміна старих, пошкоджених клітин шкіри на нові.

12-16 тижнів — активізація процесу виробництва здорових клітин. Прискорення процесу поділу клітин, підняття їх на поверхню, нормалізація діяльності меланоцитів.

18-24 тижні — завершення процесу трансформації клітин шкіри. Відновлення рівня колагену і еластину, поліпшення кровообігу, підвищення рівня зволоженості. Шкіра отримує всі необхідні речовини в достатній кількості і здатна самостійно виробляти і утримувати вологу.

Спосіб застосування:

Змішувати по 0.5 мл: Blender Rx + Tretinoin (максимальний результат, працює на рівні ядерних рецепторів). 1-2 р / тиждень, опісля поступово індивідуально збільшувати частоту. Наносити після очищення і тонізації шкіри препаратами із серії Nu-Derm

 
Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар. Ви можете стати першим, хто залишить відгук на цей товар.

Ви також подивились
Obagi Medical Nu-Derm Blender 57 gr

Купуйте тільки за рекомендацією фахівця A.S. Laboratory. Obagi Medical Nu-Derm Blender Rx — потуж..