Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Зубна паста зі смаком квіткового чаю, вишні та персикового цвіту Marvis Blossom Tea Toothpaste 75 ml

Marvis
212 UAH
Опис продукту
Кремоподібна зубна паста Marvis м'яко очищає зубний наліт і економно витрачається. Вона має антибактеріальну та протизапальну дію, а також, знижує ризик появи зубного каменю. З цією пастою ви будете насолоджуватися чистотою зубів і свіжістю дихання протягом цілого дня.
 
Зубна паста з лімітованої чайної колекції Marvis Tea Collection, натхненна чудовим смаком квіткового чаю з вишуканим запахом вишні та персикового цвіту. Завдяки цьому щоденний ритуал чищення зубів перетвориться у особливе зізнання в коханні весні, а неймовірний легкий аромат даруватиме довготривалу свіжість.
З Marvis ваша щоденна процедура чищення зубів буде справжнім задоволенням.
 
Целюлозна смола у складі робить пасту Marvis схожою на густі вершки і запобігає її висиханню і розшаруванню, фтор і ксиліт захищають зуби від карієсу і зміцнюють їх, а делікатні абразивні речовини — гідроксид алюмінію і діоксид кремнію — м'яко очищають і полірують емаль, не пошкоджуючи і не дряпаючи її.
 
Вміст фтору в кожній конкретній пасті вказано на упаковці, і він відповідає рекомендаціям Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я.
Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар. Ви можете стати першим, хто залишить відгук на цей товар.

Ви також подивились
Marvis Blossom Tea Toothpaste 75 ml

Кремоподібна зубна паста Marvis м'яко очищає зубний наліт і економно витрачається. Вона має антибакт..

212 UAH