Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори Black Friday Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Зубна паста зі смаком квіткового чаю, вишні та персикового цвіту Marvis Blossom Tea Toothpaste 75 ml

Marvis
180 UAH
Немає в наявності
Опис продукту
Кремоподібна зубна паста Marvis м'яко очищає зубний наліт і економно витрачається. Вона має антибактеріальну та протизапальну дію, а також, знижує ризик появи зубного каменю. З цією пастою ви будете насолоджуватися чистотою зубів і свіжістю дихання протягом цілого дня.
 
Зубна паста з лімітованої чайної колекції Marvis Tea Collection, натхненна чудовим смаком квіткового чаю з вишуканим запахом вишні та персикового цвіту. Завдяки цьому щоденний ритуал чищення зубів перетвориться у особливе зізнання в коханні весні, а неймовірний легкий аромат даруватиме довготривалу свіжість.
З Marvis ваша щоденна процедура чищення зубів буде справжнім задоволенням.
 
Целюлозна смола у складі робить пасту Marvis схожою на густі вершки і запобігає її висиханню і розшаруванню, фтор і ксиліт захищають зуби від карієсу і зміцнюють їх, а делікатні абразивні речовини — гідроксид алюмінію і діоксид кремнію — м'яко очищають і полірують емаль, не пошкоджуючи і не дряпаючи її.
 
Вміст фтору в кожній конкретній пасті вказано на упаковці, і він відповідає рекомендаціям Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я.
Ви також подивились
Marvis Blossom Tea Toothpaste 75 ml

Кремоподібна зубна паста Marvis м'яко очищає зубний наліт і економно витрачається. Вона має антибакт..

180 UAH