Зволожувальна емульсія Lixirskin Universal Emulsion 50 ml
- Lixirskin Universal Emulsion 50 ml
- Lixirskin Universal Emulsion 100 ml
Тип шкіри:
- Нормальна;
- Комбінована;
- Жирна;
- Суха.
Показання:
- Сухість та зневодненість шкіри;
- Втрата пружності;
- Тьмяність;
- Акне;
- Регулярне використання активних компонентів у догляді (кислоти, ретинол, вітамін С та ін.).
Дія:
- Надає сяйва, пружності та гладкості;
- Налагоджує роботу сальних залоз (незамінна жирна кислота — лінолева кислота);
- Зволожує шкіру та запобігає трансепідермальній втраті вологи;
- Відновлює барʼєр та усуває лущення;
- Заспокоює шкіру, знімає подразнення.
Активні компоненти:
- Сквалан — відновлює барʼєр шкіри, чинить пом’якшувальну, зволожувальну та розгладжувальну дію, сприяє утриманню вологи, заспокоює подразнену шкіру й усуває почервоніння, регулює вироблення шкірного сала, підвищує ефективність інших активних інгредієнтів — допомагає їм проникати в глибші шари та працювати ефективніше.
- Гліцерин — сприяє природному захисту шкіри, заповнюючи область, відому як міжклітинний матрикс, і залучаючи потрібну кількість води для підтримки гомеостазу шкіри, тобто притягує вологу до шкіри.
- Олія ши — відновлює барʼєр шкіри та помʼякшує.
- Оризанол — антиоксидант, нейтралізує вільні радикали.
- Олія сої — багата незамінними жирними кислотами, відновлює епідермальний бар'єр і вологоутримуючу здатність шкіри, має виражену регенеруючу дію.
- Олія примули вечірньої (олія енотери) — має найбільший вміст лінолевої кислоти (75%), незамінна жирна кислота, що необхідна для побудови ліпідного барʼєру. Володіє пом'якшувальними та ранозагоювальними властивостями, усуває надмірну сухість і лущення, зменшує чутливість, подразнення, запалення, налагоджує роботу сальних залоз.
- Гіалуронова кислота — сприяє зволоженню шкіри, утримує вологу, підвищує пружність, усуває сухість та лущення.
- Кераміди — це ліпіди, які містяться в клітинах шкіри, складають від 30% до 40% зовнішнього шару шкіри та є частиною епідермального барʼєру. Кераміди важливі для збереження вологи шкіри та запобігання проникненню мікробів.
- Аргінін — амінокислота, що підвищує гідратацію шкіри та стимулює синтез колагену, допомагає синтезувати компоненти НУФ (холестерин, кераміди, гіалуронову кислоту, глікозаміноглікани та ін.).
- Олія троянди — володіє заспокоювальною дією.
- Олія іланг-іланг — має антисептичні властивості, регулює секрецію сальних залоз, має чудову розслаблюючу дію.
- Оливкові гліцериди — ідеально сумісні з ліпідами власної шкіри, залишають гладкий, мʼякий та оксамитовий фініш на шкірі та не дають жирності.
- Токоферол — вітамін Е, антиоксидант. Нейтралізує вільні радикали та помʼякшує шкіру.
- Олія герані — володіє антисептичною, протизапальною, загоювальною та освіжаючою дією, стимулює синтез колагену.
Рекомендації щодо застосування:
Повний склад:
Беру вже другий раз у Вас дану емульсію. Дуже сподобалася. Тексткра легка, поживна, шкіра сяє. Шкіру не подразнює, немає відчуття липкості. Користувалася багатьма кремами з професійної дорогої косметики, так от, ця емульсія ні чим не гірша, а іноді може й краща в порівнянні з іншими.
Цей кремчик-емульсія вже незамінна річ.на повторі 2 тюбик)закривати активи-супер топ штучка.моїй комбінованій шкірі дуже комфортний,не залишає липкості,не жирнить,а який фініш після нього.Підібрали дівчатка на консультації підбору догляду,за що я буду дякувати їм кожне замовлення.вони врятували мою шкіру.вирішили мої проблеми в догляді.професійно,дієво,а не просто аби виїхати.
Універсальна емульсія яку будете замовляти ще і ще і ще.
Мені крем не дуже сподобався. У мене комбінована шкіра з закритими комедонами. Крем ніби усуває сухість після активів, але я не відчуваю, щоб шкіра після нього була гладенька. У нього хоч і легка текстура, але для мене він жирний. І під спф він важкий. Тому більше брати не буду.
Перепробувала багато кремів, але цей поки мій найбільший фаворит. Поглинається до останньої краплі, шкіра стає мʼякою і зволоженою. На дотик як шовк, при цьому немає неприємної липкості і відчуття плівки. Запах трохи специфічний
Брала набір мініатюр, де було представлена дана емульсія, користуюсь вже місяців 2-3 точно, і вистачає на довго, вона ніби плотнішає на шкірі, гарно зволожує, відчуття вологи лишається на довго, шкіра наповнена, насичена після використання її.
Крем швидко поглинається, добре зволожує після активів/ретинолу. Текстура легка, схожа до Bravura з азуленом. У мене шкіра кобмінована та схильна до жирності і зазвичай надаю перевагу сироваткам в ранковому догляді, але з цією емульсією Lixirskin абсолютно немає жодного дискомфорту і не відчувається на обличчі. Запах дуже приємний, легкий і саме пакування крему дуже красиве. Маю ще в косметичці Innoaesthetics Skin Repair але Lixirskin став фаворитом, без сумніву повторю цю емульсію
Емульсія lixirskin добре підійшла для моєї чутливої, проблемної шкіри. Крем легкий, але при тому гарно відновлює після ретинолу та кислот. Є аромат ефірних олій, але навіть моя чутлива шкіра добре їх сприйняла. Упаковка дуже стильно, мінімалістично виглядає.
Спочатку вагалася стосовно цієї емульсії, бо полюбляю більш поживні текстури, але мені вона сподобалась.
Під час нанесення не виникає дискомфорту, вона гарно розподіляється по шкірі, швидко поглинається, без відчуття «чогось зайвого» на шкірі, але ефект зволоження і живлення при цьому для мене відчутний. Можу використовувати її і вранці перед SPF, і ввечері після активів чи просто після мʼякого очисника.
Я нещодавно спробувала цю зволожувальну емульсію, і хочу поділитися своїми враженнями. Ця емульсія дійсно вражає своїми властивостями! 😍
По-перше, вона має легку текстуру, яка швидко абсорбується в шкіру, не залишаючи жирного блиску. Вже після першого використання моя шкіра стала дуже зволоженою і свіжою. Крім того, цей продукт прекрасно підходить для всіх типів шкіри, що робить його універсальним вибором для будь-кого.Тому однозначний рекомендасьйон🫶🏻
Я також помітила, що з регулярним використанням моя шкіра стала більш еластичною та має здоровий вигляд,присутнє сяйво ⭐️ Емульсія ненав'язливо пахне, тому всім,хто не любить різкі запахи -однозначно підійде. Я щиро рекомендую Lixirskin Universal Emulsion всім, хто шукає ефективний засіб для зволоження!
Дуже комфортний крем для комбі шкіри) невагомий, але гарно зволожує
Користуюсь разом з кислотною сивороткою, відновлюю шкіру після ретинолу та інших активів
Дуже дякую дівчатам з Лабораторії за пораду🫶

