Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Сонцезахисний легкий крем для комбінованої/жирної шкіри Innoaesthetics Sunblock UVP SPF 50+ Oily Skin 60 g

Innoaesthetics
952 UAH
Опис продукту
Ультралегкий крем із сонцезахисними фільтрами широкого спектру (SPF 50+). Розроблений спеціально для комбінованої та жирної шкіри, а також для шкіри схильної до вугрового висипу (акне). Регулює надлишок шкірного сала, зменшує розмір пор, робить шкіру гладкою.
 

Тип шкіри:

  • Жирна;
  • Комбінована.
 

Дія:

  • Захист від сонця (UVA/UVB);
  • Себорегуляція;
  • Антиоксидантний захист;
 

Активні компоненти:

  • Хімічні SPF-фільтри (Octinoxate 7,2%, Avobenzone 3,6%, Octyl salicylate 3,6%, Octocrylene 3,6%, Tinosorb S 2,9%), фізичні SPF-фільтри (діоксид титану): чудове поєднання фізичних та хімічних фільтрів широкого спектру з високим ступенем захисту від різних типів випромінювання (UVA, UVB);
  • Глікопротеїн Antarcticine® (екстракт ферменту бактерії Pseudoalteromonas): позаклітинний полімер одержаний за допомогою біотехнологій. Знижує рівень MC5-R (рецептора меланокортину 5-го типу), що бере участь у диференціювання себоцитів. Глікопротеїн Antarcticine® регулює вироблення шкірного сала, тим самим зменшуючи недосконалість жирної шкіри. Він знижує рівень окиснення ліпідів та врівноважує експресію тих генів, що беруть участь в антиоксидантному захисті та пов'язані із запаленням. Крім того цей інгредієнт індукує синтез колагену I типу, покращуючи цим пружність шкіри;
  • Smart GPS® (Guidance Performance System): інноваційна технологія, запатентована INNOAESTHETICS, яка долає опір шкіри та доставляє активні інгредієнти через роговий шар, вивільняючи їх у певні групи клітин, де вони мають максимальний терапевтичний ефект.
 

Рекомендації щодо застосування:

Наносите крем як мінімум за 30 хвилин до виходу на сонце і повторюйте нанесення якнайчастіше для максимального захисту. Перед нанесенням струсіть тубу.
Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар. Ви можете стати першим, хто залишить відгук на цей товар.

Ви також подивились
Innoaesthetics Sunblock UVP SPF 50+ Oily Skin 60 g

Ультралегкий крем із сонцезахисними фільтрами широкого спектру (SPF 50+). Розроблений спеціально для..

952 UAH