Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Волосся Тіло Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Вітаміни проти випадіння волосся Innoaesthetics Hair 60 Caps New

Innoaesthetics

1 455 UAH

Опис продукту

Innoaesthetics Hair Caps — вітаміни проти випадіння волосся.

Запобігають та уповільнюють процес випадіння волосся.

Активні інгредієнти діють на відразу декількох рівнях. Стимулюють ріст, збільшують об'єм волосся і відновлюють волосяні фолікули. Оздоровлюють шкіру голови.

Активні інгредієнти діють на 5-альфа-редуктазу, яка перетворює тестостерон в дигідротестостерон (ДГТ). В результаті ДГТ не може скоротити фазу росту волосся (анаген), а отже, процес випадіння волосся уповільнюється.

Екстракти рослин, що входять до складу капсул, нормалізують секрецію шкірного сала та покращують мікроциркуляцію в капілярах шкіри голови.

Таурин, що входить до складу капсул, являє собою амінокислоту, необхідну для синтезу кератину — головного протеїну в структурі волосяних фолікул.

Ця амінокислота має здатність фокусуватися на відновленні росту волосся, при цьому вона захищає, відновлює і запобігає ослабленню.

Капсули є нутрікосметичними препаратами, які зсередини організму виконують косметичну функцію, не будучи заміною збалансованого харчування.

Корисні вітаміни та активні речовини з капсул потрапляють в кров і засвоюються в кілька разів краще, ніж із «зовнішньої» косметики. В результаті — практично завжди при використанні нутрікосметики відбуваються досить видимі зовнішні результати: поліпшення стану шкіри, нігтів, волосся.

Спосіб застосування: 2 капсули Інноестетік в день згідно з інструкцією до прийому їжі. Мінімальний період прийому — 3 місяці.

Склад: екстракт пальми сереноа, екстракт винограду (проантоцианідіни), комплекс фітостероли, L-таурин, L-аргінін, екстракт проса звичайного, цинк, вітамін В5, біотин.


Ви також подивились

Innoaesthetics Hair 60 Caps New

Innoaesthetics Hair Caps — вітаміни проти випадіння волосся.Запобігають та уповільнюють процес випад..

1 455 UAH