Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Амінокислотний вітамінно-мінеральний комплекс для стимуляції росту та від випадання волосся DSD de Luxe 8.0 Complete Capsules 60

DSD de Luxe
1 500 UAH
Немає в наявності
Опис продукту
DSD De Luxe 8.0 Complete Capsules 60 – амінокислотний вітамінно-мінеральний комплекс для стимуляції росту та від випадання волосся.
 
Амінокислотний вітамінно-мінеральний комплекс прискорює обмін речовин та кровообіг, стимулює ріст волосся та захищає його від випадння. Зміцнює волосся і нігті, перешкоджає ламкості, робить його здоровим і доглянутим. Повертає ламкому волоссю блиск і об'єм, робить його м'яким і слухняним. Підходить як для жінок, так чоловіків будь-якого віку.
 
Рекомендований для прискорення росту волосся і боротьби з їх випадінням.
 

Активні компоненти:

  • Вітаміни D, E, B6, B1, B2, B3, B12 і фолієва кислота – роблять волосся гладким і блискучим. Полегшують розчісування, захищають від ламкості, повертають густоту та об'єм.
  • Мікроелементи (магній, мідь, селен, кальцій, цинк) та комплекс амінокислот – зміцнюють структуру волосся. В результаті вони ростуть швидше і менше пошкоджуються. Крім того, мікроелементи зміцнюють нігті та стимулюють їх здорове зростання.
  • Порошок спіруліни та шипшини, насіння гарбуза, екстракти виноградних кісточок, ясноквітки, карликової пальми та бамбука – прискорюють кровообіг та обмін речовин, стимулюють ріст волосся та запобігають їх випадінню.
 
Щоб посилити дію амінокислотного вітамінно-мінерального комплексу, використовуйте його в комплексі з лосьйоном Опіум від бренду DSD De Luxe.
 

Рекомендації щодо застосування:

Приймайте щодня по 2 капсули комплексу 8.0 Complete Capsules незалежно від прийомів їжі. Курс від 1 до 3 місяців. 1 місяць = профілактична доза. 3 місяці = лікувальна доза.
 

Повний склад:

Spirulina Powder, L-Methionine, L-Cystine, L-Lysine Hydrochloride, Dry Grape Extract, Palmetto Powder, L-Arginine Hydrochloride, Rosehip Oil Powder, Loose Substance Astareal® A1010, Dry White Nettle Extract, Pumpkin Seeds, Zinc Bisglycinate, Vitamin E, Bamboo Dry Extract, Magnesium Stearate And Silicon Dioxide, Niacin, L-Selenomethionine, Copper Gluconate, D-Calcium Pantothenate, Vitamins: D, B6, B1, B2, B12, Folic Acid, D-Biotin.
Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар. Ви можете стати першим, хто залишить відгук на цей товар.

Ви також подивились
DSD de Luxe 8.0 Complete Capsules 60

DSD De Luxe 8.0 Complete Capsules 60 – амінокислотний вітамінно-мінеральний комплекс для стимуляції ..