Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Нічний вітамінний комплекс Dr. Barbara Sturm Sleep Food 60 caps.

Dr. Barbara Sturm
2 630 UAH
Очікується
Опис продукту

Dr. Barbara Sturm Sleep Food — нічний вітамінний комплекс.

Sleep Food містить найефективніші натуральні поживні компоненти, які допоможуть вам міцно спати всю ніч. Цей веганський вітамінний комплекс для поліпшення якості сну допоможе вам швидше заснути. Порушення сну прискорює процеси старіння і послаблює процеси відновлення в нашому організмі. Глибокий, спокійний сон життєво необхідний, тому що він допомагає вашому тілу і розуму перезарядитися і зберегти молодість.

Сильні антиоксиданти і вітаміни роблять Sleep Food цілісним живильним комплексом проти старіння з додатковими перевагами, які підтримують здоровий вигляд шкіри. Антиоксиданти захищають клітини шкіри від пошкодження вільними радикалами. Ніацин у Sleep Food допомагає запобігти серйозну чутливість до сонячного світла, а також бере участь у процесах відновлення ДНК в шкірі.

Екстракт хмелю підвищує рівень детоксикаційних ферментів у печінці, захищаючи її від токсинів навколишнього середовища. Наш основний інгредієнт — портулак допомагає запобігти зневоднення шкіри і захищає її від пошкоджень вільними радикалами завдяки багатому складу незамінних жирних кислот, поліфенолів і флавоноїдів.

  • Портулак — основний інгредієнт Dr. Barbara Sturm, був клінічно вивчений на предмет його заспокійливої, антиоксидантної, активуючої теломеразу, поживної і відновлюючої дії. Він багатий антиоксидантами і містить більше жирних кислот Омега-3, ніж риб'ячий жир. Володіючи однією з найвищих концентрацій вітаміну А серед овочів, портулак також містить в шість разів більше вітаміну Е, ніж шпинат, і в сім разів більше бета-каротину, ніж морква
  • Звіробій — природним чином збільшує рівні серотоніну, дофаміну і норадреналіну, які є ключовими регуляторами сну і настрою. Без побічних ефектів і синтетичних сполук.
  • 5-HTP (5-гідрокситриптофан), оксітриптан — натуральний і рослинний інгредієнт, який перетворюється нашим організмом в власний серотонін, який контролює цикл сну. Таким чином, 5-HTP здатний збільшувати виробництво серотоніну в нашому головному мозку.
  • Валеріана — ефективно підтримує якість сну і загальний час сну, а також скорочує кількість нічних пробуджень і час, необхідний для засипання.
  • Лимонний бальзам — має розслаблюючу дію.
  • Екстракти маракуї і дині — потужні антиоксиданти, які захищають організм від вільних радикалів, що прискорюють процес старіння.
  • Вітамін B3, B1 і B6 — ключові антистресові компоненти, які знімають напругу і допомагають збалансувати нервову систему. Ніацин (B3) допомагає запобігти сильну чутливість шкіри до сонячного світла. Він також бере участь у відновленні ДНК в шкірі.
  • Екстракт хмелю — захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища.


Спосіб застосування:

Приймайте Sleep Food за 45 хвилин - 60 хвилин до сну.

Sleep Food слід приймати разом з Repair Food, Skin Food і, при необхідності, Anti-Pollution Food як частина протоколу щодо поліпшення загального стану здоров'я.


Склад:

St. John's Wort Powder, 5-Hydroxytryptophan (as Griffonia Simplicifolia Extract), Valerian Extract, Hop Extract, Lemon Balm Extract, Purslane Leaf Extract, Passion Fruit Powder, Niacin (Vitamin B3), Melon Extract (contains Superoxiddismutase (SOD)), Vitamin B6 , Thiamine (Vitamine B1)


Ви також подивились
Dr. Barbara Sturm Sleep Food 60 caps.

Dr. Barbara Sturm Sleep Food — нічний вітамінний комплекс.Sleep Food містить найефективніші натураль..

2 630 UAH

Схожі товари
Dr. Barbara Sturm Clarifying Serum 30 ml

Dr. Barbara Sturm Clarifying Serum — сироватка для очищення проблемної шкіри.Clarifying Serum спеціа..

7 660 UAH

% sale
Dr. Barbara Sturm Repair Food 60 caps

Dr. Barbara Sturm Repair Food — вітамінний комплекс, що відновлює клітини.Маст-хев для проблемної шк..

1 972 UAH 2 630 UAH

Dr. Barbara Sturm Night Serum 30 ml

Dr. Barbara Sturm Night Serum — нічна сироватка, що відновлює шкіру.Вночі наша шкіра регенерує і омо..

10 890 UAH