Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Волосся Тіло Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Вітамінний комплекс для шкіри обличчя і тіла Dr. Barbara Sturm Skin Food 60 caps

Dr. Barbara Sturm

2 630 UAH

Опис продукту

Dr. Barbara Sturm Skin Food — вітамінний комплекс для шкіри обличчя і тіла.


Робота Dr. Barbara Sturm з супер компонентом — портулаком, у поєднанні з її метою створити ефективний вітамінний комплекс, який сприяє уповільненню старіння і поліпшення шкіри, надихнула її на розробку Skin Food.


Подрібнена форма портулаку, який надає антивікову дію і зменшує видимі ознаки подразнення, у поєднанні з потужними антиоксидантами, легко засвоюється організмом, сприяючи оновленню шкіри зсередини.


У тандемі з Repair Food вона забезпечує організм усіма необхідними поживними речовинами. Два потужних комплекси підтримують гідратацію шкіри і усувають видимі ознаки подразнення, а також забезпечують нормальне функціонування клітин шкіри.


  • Портулак — основний інгредієнт Dr. Barbara Sturm, був клінічно вивчений на предмет його заспокійливої, антиоксидантної, активуючої теломеразу, поживної і відновлюючої дії. Він багатий антиоксидантами і містить більше жирних кислот Омега-3, ніж риб'ячий жир. Володіючи однією з найвищих концентрацій вітаміну А серед овочів, портулак також містить в шість разів більше вітаміну Е, ніж шпинат, і в сім разів більше бета-каротину, ніж морква
  • Глюкозамін — стимулює синтез глікозаміногліканів, протеогліканів і гіалуронової кислоти, що зумовлює його комплексну дію на здоров'я шкіри: зволоження шкіри, загоєння ушкоджень, зменшення кількості і глибини зморшок, зменшення пігментації.
  • Екстракт кореня горця японського — забезпечує високу концентрацію ресвератрола, природного фенолу, відомого своїми регенеруючими і антивіковими властивостями.
  • Астаксантин — природний суперантиоксидант, який вчені часто називають «королем каротиноїдів». Він в 6000 разів активніший, ніж вітамін С, в 800 разів сильніше, ніж Q10, в 550 разів сильніше, ніж катехіни зеленого чаю і в 75 разів сильніше, ніж альфа-ліпоєва кислота. Астаксантин може нейтралізувати кілька вільних радикалів одночасно, захищаючи шкіру від окиснення, запалення і пошкодження. Він допомагає шкірі утримувати вологу, покращує еластичність, зменшує кількість зморшок, а також блокує ультрафіолетове випромінювання, допомагаючи захистити шкіру і попередити пігментні плями.
  • L-карнозин силімарин збільшує вироблення організмом антиоксиданта глутатіону, а також вловлює в 10 разів більше вільних радикалів, ніж вітамін Е.
  • Коензим Q10 підтримує здоров'я мітохондрій організму ( «електростанції» наших клітин).

Спосіб застосування:

Приймати 2 капсули в день. Можна поєднувати з Repair Food для досягнення найкращих результатів.


Склад:

Hydroxypropylmethylcellulose (Capsule Shell), Pueraria Montana Var. Lobata, N-Acetyl-D-Glucosamine, Haematococcus Pluvialis, Portulaca Oleracera, Silybum Marianum, L-Carnosine, Polygonum Cuspidatum, Coenzym Q10, Astralagus Membranaceus, Middle Chain Vegetable Triglyceride, LGlutathion, Sodium Selenit Pentahydrat


Ви також подивились

Dr. Barbara Sturm Skin Food 60 caps

Dr. Barbara Sturm Skin Food — вітамінний комплекс для шкіри обличчя і тіла.Робота Dr. Barbara Sturm ..

2 630 UAH

Схожі товари

Dr. Barbara Sturm Repair Food 60 caps

Dr. Barbara Sturm Repair Food — вітамінний комплекс, що відновлює клітини.Маст-хев для проблемної шк..

2 630 UAH