Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Dr. Barbara Sturm Discovery Kit

Dr. Barbara Sturm
3 239 UAH
Немає в наявності
Опис продукту

Dr. Barbara Sturm Discovery Kit — ідеальне введення в її «Молекулярний догляд за шкірою».

Він складається із 7 засобів, які ідеально підходять як для знайомства з брендом, так і для подорожей.

Улюблений Face Cream, м'яка пінка для очищення Cleanser, м'який відлущуючий скраб Facial Scrub, зволожуюча наповнююча сироватка 1 Hyaluronic Ampoule, крем для шкіри навколо очей Eye Cream, крем для тіла анти-ейдж Anti Aging Body Cream і бестселер бренду — маска Face Mask Sachet.

«Ці 7 засобів із моєї колекції створюють найпростішу процедуру по догляду за шкірою для всіх типів. Кожен із засобів виготовлений із використанням високоефективних інгредієнтів для зволоження і живлення шкіри, а також для боротьби із подразненням і чутливістю (головний ворог шкіри). Я ніколи не йду з дому без цих перевірених міні розмірів!» — Dr. Barbara Sturm

1. Face Cream (20 мл) — використовуйте вранці, після очищення шкіри за допомогою Cleanser. Обережно нанесіть на обличчя, шию і декольте, а також на ніжну шкіру навколо очей.

2. Cleanser (50 мл) струсіть перед використанням. Спершу нанесіть трохи піни на руку та круговими рухами на обличчя, потім ретельно змийте великою кількістю теплої води.

3. Facial Scrub (20 мл) — після очищення нанесіть на обличчя, шию і декольте (уникаючи області навколо очей) один або два рази на тиждень. Відлущуйте рухами по колу, потім видаляйте теплою водою.

4. Hyaluronic Ampoule (2 мл) — тримайте ампулу в одній руці та оберніть серветку навколо основи ампули. Іншою рукою міцно візьміться за горловину ампули і відкрийте її на нижньому кільці. Налийте гіалуронову кислоту в долоню, обережно вбийте її в шкіру, а потім нанесіть крем для обличчя.

5. Eye Cream (5 мл) наносьте вранці після використання CLEANSER. Обережно вбийте крем в ніжну шкіру навколо очей.

6. Anti Aging Body Cream (50 мл) втирайте крем для тіла в шкіру круговими рухами, доки він повністю не вбереться.

7. Face Mask (10 мл) застосовувати від 2 до 3 разів на тиждень після очищення. Залиште на 10-15 хвилин, перш ніж змивати теплою водою. Для інтенсивного лікування тримайте її до тих пір, доки маска не висохне, перш ніж знімати її легкими рухами.

 

Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар. Ви можете стати першим, хто залишить відгук на цей товар.

Ви також подивились
Dr. Barbara Sturm Discovery Kit

Dr. Barbara Sturm Discovery Kit — ідеальне введення в її «Молекулярний догляд за шкірою». Він скл..