Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після
% sale
Dr. Barbara Sturm Anti-Pollution Food 60 caps.

Захисний вітамінний комплекс Dr. Barbara Sturm Anti-Pollution Food 60 caps.

Dr. Barbara Sturm
1 972 UAH 2 630 UAH
Опис продукту

Dr. Barbara Sturm Anti-Pollution Food — захисний вітамінний комплекс.

Anti-Pollution Food — це інноваційний вітамінний комплекс, який захищає клітини організму від забруднення повітря, а також від цифрового забруднення. Добавка зміцнює природну бар'єрну функцію шкіри та імунну систему, а також бореться з пошкодженнями, викликаними забруднювачами. Ця добавка на основі антиоксидантів містить комбінацію ефективних адаптогенів і комплексних лікувальних поживних речовин, які, як відомо, підвищують стійкість шкіри до фізичних навантажень.

Додайте краплі Anti-Pollution Drops у ваш повсякденний догляд за шкірою і щодня приймайте Anti-Pollution Food. Таким чином ви захистите свій організм від стресів навколишнього середовища, а також забезпечите глибоке зволоження шкіри на клітинному рівні, що стимулює вироблення колагену для збереження молодості шкіри.

  • Портулак — основний інгредієнт Dr. Barbara Sturm був клінічно вивчений на предмет його заспокійливої, антиоксидантної, активуючої теломеразу, поживної і відновлюючої дії. Він багатий антиоксидантами і містить більше жирних кислот Омега-3, ніж риб'ячий жир. Володіючи однією з найвищих концентрацій вітаміну А серед овочів, портулак також містить у шість разів більше вітаміну Е, ніж шпинат, і в сім разів більше бета-каротину, ніж морква.
  • Женьшень — цей компонент багатий на необхідні поживні речовини і володіє чудовими терапевтичними властивостями. Рослина містить незамінні амінокислоти і мінерали, включаючи кальцій, мідь, залізо, магній, марганець, калій, фосфор і цинк. Іншими життєво важливими живильними речовинами, присутніми в женьшені, є такі вітаміни групи B: B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9 і B12. Він також містить вітаміни C і E, тритерпеноїди і гінзенозиди. Гінзенозиди — найважливіші компоненти женьшеню.
  • Вітамін E — захищає шкіру від забруднення навколишнього середовища, а також від УФ-випромінювання.
  • Лимонник — цей компонент очищає і зміцнює захисний бар'єр шкіри, а також знімає подразнення. Також було виявлено, що він захищає мозок, серце, нирки і печінку від окислювального пошкодження.
  • Родіола рожева — цей інгредієнт росте на великих висотах в арктичних районах Європи та Азії і століттями використовувався у традиційній медицині в Китаї, Росії та скандинавських країнах для зняття біологічного стресу. Існують численні дослідження, що показують, що він допомагає запобігти втомі, стресу і руйнівним ефектам кисневого голодування. Наявні дані також показують, що він діє як антиоксидант і посилює функцію імунної системи
  • Гіностема п’ятилиста — цей адаптоген містить хімічні сполуки — гіперозиди. Вони підсилюють функцію фагоцитів, спеціалізованих лейкоцитів, що відповідають за перетравлення продуктів життєдіяльності клітин і вторгнення патогенів. Гіперозиди підсилюють реакцію організму на антигени і діють як засіб підтримки імунітету. Гіностема п’ятилиста корисна в поєднанні з кодонопсисом (корінь, який використовується в якості аналога женьшеню) при зміні часових поясів і висотної хвороби; також було виявлено, що він володіє антивіковими властивостями
  • Марганець — підтримує функцію антиоксидантів у якості важливого кофактора супероксиддисмутази (SOD) — ферменту, який захищає клітинні мембрани від окисного ушкодження
  • Ашваганда — значно збільшує функцію імунної системи. Численні корисні властивості цієї рослини підтвердилися науковими дослідженнями. Склад багатий на рослинні алкалоїди (близько 100), амінокислоти, пептиди, мікроелементи, саме вони зумовлюють потужну стимуляцію імунітету.


Повний склад:

Ashwagandha Extract, Hydroxypropylmethycellulose, Eleutherococcus senticosus, Schisandra Fruit Powder, Jiaogulan Extract, Rhodiola rosea Extract, Pueraria montana vr. Lobate Extract, D-alpha-Tocopherylactate, Manganbisglycinate.

Ви також подивились
% sale
Dr. Barbara Sturm Anti-Pollution Food 60 caps.

Dr. Barbara Sturm Anti-Pollution Food — захисний вітамінний комплекс.Anti-Pollution Food — це іннова..

1 972 UAH 2 630 UAH

Схожі товари
Dr. Barbara Sturm Anti-Pollution Drops 30 ml

Dr. Barbara Sturm Anti-Pollution Drops — сироватка для захисту шкіри від забруднюючих елементів.«Як ..

5 050 UAH

Dr. Barbara Sturm Brightening Food 60 caps.

Dr. Barbara Sturm Brightening Food — освітлюючий вітамінний комплекс.Brightening Food допомагає осві..

2 630 UAH

% sale
Dr. Barbara Sturm Repair Food 60 caps

Dr. Barbara Sturm Repair Food — вітамінний комплекс, що відновлює клітини.Маст-хев для проблемної шк..

1 972 UAH 2 630 UAH