Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Набір для ідеального очищення та сяяння шкіри Dermalogica Our Best Cleanse + Glow

Dermalogica
3 360 UAH
Опис продукту
Набір Dermalogica Our Best Cleanse + Glow забезпечить ультраочищення завдяки гідрофільній олії, очисному гелю та порошку-ексфоліанту.
Працюючи в синергії, засоби добре відлущують, усувають сальні пробки, допомагають позбутися запальних процесів.
 

До складу набору входить:

  • Precleanse (150 ml) – гідрофільна олія для глибокого очищення шкіри. Олія видаляє з поверхні шкіри жиророзчинні забруднення, SPF та макіяж. Це перший етап подвійного очищення.
Precleanse повністю розчиняє шкірне сало, сонцезахисні фільтри, водостійку косметику, забруднення навколишнього середовища, що накопичуються на поверхні шкіри, дозволяючи очищувальному засобу (другий етап очищення) більш ретельно взаємодіяти зі шкірою та досягти результатів професійного очищення.
  • Special Cleansing Gel (250 ml) – спеціальний гель-очисник, що не містить мильної основи та рекомендований для всіх станів шкіри. Він ретельно видаляє забруднення не ушкоджуючи захисний бар'єр шкіри. Екстракти меліси та лаванди заспокоюють шкіру, екстракт Quillaja Saponaria (мильного дерева) сприяє видаленню токсинів та забруднень.
  • Daily Microfoliant (74 gr) – м'який ензимний ексфоліант що підходить для всіх типів та станів шкіри. Унікальна формула на основі рисової пудри активується при контакті з водою та забезпечує делікатне відлущування, глибоке очищення пор, сяяння та неймовірну гладкість.
 

Рекомендації щодо застосування:

Precleanse: нанесіть олію на сухі руки, масуючими рухами розподіліть по сухій шкірі обличчя та зони навколо очей, звертаючи особливу увагу на забруднені ділянки. Розподіляйте олію на шкірі протягом 60 секунд, згодом змочіть руки у воді, нанесіть воду на обличчя і продовжуйте процедуру до отримання білої емульсії. Емульгуйте засіб протягом 30 секунд. Ретельно змийте теплою водою.
Special Cleansing Gel: спіньте невелику кількість гелю у вологих руках і розподіліть масуючими рухами по шкірі обличчя та шиї, залиште засіб на 30 секунд. Ретельно змийте теплою водою.
Daily Microfoliant: до ½ чайної ложки Daily Microfoliant додайте трохи води і розітріть в долонях до утворення м'якої піни. Нанесіть на шкіру, уникаючи область навколо очей, пропрацюйте круговими рухами протягом хвилини, потім ретельно змийте. Використовувати 1-2 р/тиждень у доповнення до щоденної процедури очищення. Не рекомендуємо використовувати в період коли на шкірі присутні запальні елементи.
Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар. Ви можете стати першим, хто залишить відгук на цей товар.

Ви також подивились
Dermalogica Our Best Cleanse + Glow

Набір Dermalogica Our Best Cleanse + Glow забезпечить ультраочищення завдяки гідрофільній олії, очис..

3 360 UAH