Group 3 Created with Sketch.
Безкоштовна доставка на усі замовлення у грудні!
Безкоштовна доставка на усі замовлення у грудні!
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після
% sale
Cosmedix Opti Crystal + Lumi Crystal

Набір бестселерів Cosmedix Opti Crystal + Lumi Crystal

Cosmedix
3 472 UAH 4 630 UAH
Опис продукту

4630 грн 3473 грн

Економія 25%

 
Cosmedix презентує лімітований набір бестеселерів бренду з технологією рідких кристалів.
До складу набору входить два повнорозмірні засоби Opti Crystal і Lumi Crystal.
 
  • Opti Crystal: Завдяки рідким кристалам у складі сироватка відновлює пошкоджену та тонку шкіру навколо очей. Фактори росту та альфа-ліпоєва кислота значно зменшують прояви зморшок, має захисну дію, сприяє регенерації за рахунок пептидів міді та альфа-ліпоєвої кислоти. Opti Crystal є основним інструментом у антивіковому догляді за шкірою навколо очей, а також рекомендується до використання після блефаропластики.
  • Lumi Crystal: Це розкішний омолоджувальний блиск-зволожувач для губ до складу якого входить рідкокристалічна технологія, що забезпечує безпрецедентне зволоження делікатної ділянки губ. На відміну від базового бальзаму або блиску, цей призматичний мерехтливий блиск також допомагає пом'якшити вигляд тонких ліній та зморшок. Наносьте його окремо або поверх вашої улюбленої помади для ледь помітного, світловідбиваючого покриття, завдяки якому губи виглядають неймовірно сяючими, свіжими та наповненими.
 

Рекомендації щодо застосування:

Opti Crystal: легким поплескуючими рухами нанесіть мінімальну кількість засобу на ділянку навколо очей від внутрішнього кута до зовнішнього.
Lumi Crystal: нанесіть тонкий шар Lumi Crystal на губи протягом дня як самостійний продукт, або у доповнення на помаду/олівець для губ.
Ви також подивились
% sale
Cosmedix Opti Crystal + Lumi Crystal

4630 грн 3473 грн Економія 25%   Cosmedix презентує лімітований набір бестеселе..

3 472 UAH 4 630 UAH