Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Що входить у підбір догляду?

Підбір догляду — це безкоштовна послуга A.S. Laboratory.


Підбір здійснюється одним із наших консультантів: Вікторією або Лайлою.


Наші консультанти регулярно проходять навчання та підвищують рівень своїх знань, детально вивчають і тестують нові бренди.


Індивідуальний підбір догляду складається з аналізу вашої шкіри/волосся та формування схеми/протоколу догляду відповідно до отриманої інформації.


Індивідуальна схема догляду дає відповідь на складне питання: «Що мені обрати з величезного асортименту, аби поліпшити стан шкіри/волосся?».


Але якщо у вас складний стан шкіри, який свідчить про стійкі і затяжні проблеми - краще обрати повну поглиблену консультацію.


Як відбувається підбір догляду?
• Ви можете здійснити запис на підбір догляду на нашому сайті, зазначивши номер телефону та зручний для спілкування месенджер. Далі один з наших консультантів зв'язується з вами та відправляє анкету з переліком уточнюючих питань. Готову схему догляду ви отримуєте протягом декількох днів після заповнення анкети.


Будь ласка, зверніть увагу, що для повного анамнезу консультанту потрібні стримані та лаконічні відповіді, що повністю розкриватимуть суть анкетування.


Якщо ви купуєте засоби із схеми догляду частково – ми не можемо гарантувати результат. Це пояснюється тим, що засоби у схемі взаємопов'язані і працюють в комплексі.


Ви можете придбати засоби там, де вам зручно, але в такому разі ми не беремо відповідальність за якість та результат, а також не даємо рекомендації з питань використання.

Що входить у підбір догляду? - Консультант Вікентьєва Вікторія
Консультант Вікентьєва Вікторія
Що входить у підбір догляду? - Консультант Радецька Лайла
Консультант Радецька Лайла
до / після
Підібрати догляд