Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після
06 травня 2020

Базовий догляд при акне.

Грамотний скелет догляду для шкіри з акне.

• Демакіяж.

Якщо ви використовуєте макіяж або SPF, то обов'язково використовуйте гідрофільну олію. Якщо у гідрофільної олії хороший склад, то вона прекрасно розчинить макіяж. Схожа на магніт, олія витягає бруд з поверхні шкіри та проникає у пори, а потім  — змішується з водою та перетворюється в легкий лосьйон, що дуже швидко змивається та не залишає після себе неприємної жирної плівки.

• Очищення.

Щоденне очищення шкіри має бути м'яким та містити кислоти (варто мати 2 види кислот в арсеналі і чергувати між собою). Наприклад, зранку дуже м'яке очищення, а ввечері — кислоти.

Це ні в якому разі не мило й не вмивалки на основі лугів (часто такі можна зустріти на корейському мас-маркеті). Луг висушує шкіру, порушує бар'єр і провокує появу акне.

• Тонізація.

Обов'язковий етап, який часто пропускають. При акне pH шкіри зміщується в лужний бік, а тонер вирівнює його, роблячи більш кислим. Тонер бажано кислотний — це нормалізує рН баланс шкіри та підкислить шкіру, що не дасть бактеріям розмножуватись. Також варто мати ще один м'який безкислотний тонер для зміцнення бар'єра та зволоження, і чергувати їх.

• Зволоження.

Завершальний етап, основні його функції — це насичення шкіри вологою і відновлення бар'єрної функції завдяки збагаченню шкіри необхідними ліпідами, адже при акне змінюється співвідношення різних ліпідів.

• Захист від сонця обов'язковий, особливо в теплу пору року (дивіться УФ-індекс у додатку Погода). У ранковому кремі або ж поверх нього (якщо він з тоном, наприклад).

• Активи.

Ми завжди використовуємо активи ввечері після демакіяжу-очищення-тонера. Які активи використовувати при акне? Звичайно ж, золотий стандарт — кислоти (саліцилова, мигдальна, азелаїнова) і ретиноїди. Вони сприяють нормалізації процесів кератинізації шкіри і боряться з гіперкератозом у протоках сальних залоз. Також при акне корисні такі компоненти: сірка, резорцин, ніацинамід, вітамін С, бензоїл пероксид, азулен, цинк, тимол, чебрець, кліндаміцин, вітамін В5, бутил авокадат, ментол, евкаліпт, камфора, метиленовий синій.

Принцип догляду:

• ввечері — активний догляд (кислоти, ретинол і т.п.).

• вранці — себорегуляція, відновлення, зволоження, захист від сонця, антиоксиданти.