Відновлювальна маска з екстрактом зеленого чаю Atache Reaffirming Green Tea Mask 200 ml
- Atache Reaffirming Green Tea Mask 200 ml
- Atache Reaffirming Green Tea Mask 50 ml
Тип шкіри:
- Всі типи шкіри.
Дія:
- Усуває набряки;
- Заспокоює, знімає почервоніння та запалення;
- Ліфтинг ефект;
- Детокс;
- Зміцнює судинну сітку;
- Зволожування;
- Відновлювання.
Активні компоненти:
- Каолін – абсорбує надлишок себума, має протизапальні та антисептичні властивості.
- Екстракт зеленого чаю – має антиоксидантні властивості, знімає запалення та почервоніння. Бореться з вільними радикалами та впливом UV-випромінювання.
- Гідролізовані протеїни сої — сприяють утриманню вологи в шкірі та активізації клітинного метаболізму. Зміцнюють шкіру, підвищують її тонус і тургор.
Рекомендації щодо застосування:
Повний склад:
Вже вдруге купила цю маску, а я повторюю засоби дуже рідко. Надзвичайно класно освіжає - знімає набряк, вирівнює колір обличчя, не сушить. Для мене це маст-хев, хоча б раз в два дні вранці наношу дану маску.
От чесно, знаєте, купила я її під впливом моменту, і не дуже зрозуміла. Всі радили наносити її вранці, тож я так і зробила. Раз, двічі, тричі - і якось не була вражена, бо я ранки не дуже люблю так само, як і наносити якісь там маски вранці, коли зазвичай постійно кудись поспішаєш (а коли проспала - то ще гірше). Так ось, до чого я веду. Відклала я цю маску на кілька місяців і забула про неї. Однак, щось я раптом про неї неочікувано згадала і вирішила дати їй другий шанс) Але! Вирішила наносити ввечері, бо де я вам ті 30 хвилин часу вранці знайду?))) І от тууут я кайфонула! Я таки зрозуміла цю маску. І особисто для мене вона працює саме таким чином. Що ж там заявляє бренд? 1) заспокійливий ефект + прохолода - так, так і ще раз так! А ще після пілінгу - так взагалі рвань! Вона нереально класно мені заспокоює шкіру, а прохолода деякий час зберігається і після змивання масочки (чудеса поза Хогвардсом) 2) зволоження, еластичність - ще б пак! Я так мало від яких масочок кайфую, як від цієї. А знаєте, що вона ще дає? Ок-са-мииии-то-ву шкіру! Та ви шо) Треба брати, якщо ще сумніваєтеся. Що там ще - а, так! Велика банка! Вистачить на рік, а якщо вам маска спочатку раптом не зайде і ви її відкладете на пару місяців, як і я, щоб потім повернутися до неї знову - то й на півтора року буде вдосталь)) Ще я помітила, що якщо масочку потримати хвилин 40 - вона якось навіть вирівнює тон обличчя. З додаткових плюсів: якщо вам влітку буде спекотно - можна обмазатися цією маскою і отримати хоум-спа-процедуру) Ще ця маска не висихає повністю, тому під час змивання ви не відчуваєте себе так, ніби ви древня мумія Сфінкса, на якій потріскалася фарба)))
В цій масці ідеально все, від текстури і запаху до фінального результату. Однозначно можна оди співати цій масці. Перед покупкою вагалась, бо в інтернеті є багато неоднозначних відгуків, проте сміливо можу назвати цю маску топ. В мене чутлива комбі шкіра схильна до висипань. Маска підійшла мені ідеально. Використовую 2 рази на тиждень. І обов’язково перед важливими подіями. Наношу товстим шаром і витримую 40 хвилин. Після неї шкіра матова, «напитанная», однотонна та дуже свіжа. Забирає всі припухлості після сну. Шкіра після - як після гарного лімфодренажного масажу.
P.S. Спасибі за гарне обслуговування та оперативну доставку.
Найкраща маска ever, знімає набряки, чудово підтягує, чистить шкіру, в той же час наповнює і вирівнює її. Дуже люблю її та результат від використання, тепер розумію, чому від неї всі в захваті))
Замість тисячі слів, я просто покажу фото до/після. З цією маскою сталася любов з першого нанесення. Вона в моїх топ-3 маст хев для чутливої шкіри.
В мене купероз, шкіра схильна до почервонінь, і ця маска просто чудо. Я не очікувала, що глиняна маска може зволожувати! В моєму житті таке вперше. За 15-20 хв вона прибирає покрасніння, знімає набряк, освітлює шкіру, вирівнює тон. Ну ви і самі все бачите))
Вона не висихає на обличчі як типові глиняні маски, не стягує. А ще я балдію від відчуття прохолоди на обличчі під час нанесення та після, воно тримається ще хвилин 20.
Вона дуже економна. При використанні 2 рази на тиждень за 4 місяці пішло 30 мл.
Ціна цілком та повністю виправдана. ОБОЖНЮЮ.
Дуже люблю цю масочку! Користуюсь уже місяців 6, гарний засіб на ранок. Подобається зберігати у холодильнику. Свіжий вигляд забезпечено.





