Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Вибір Ані Набори SALE Сертифікат БРЕНДИ Блог До / Після

Набір мініатюр для вечірнього догляду Allies of Skin Nighttime Allies Kit

Allies of Skin
2 575 UAH
Немає в наявності
Опис продукту
Набір мініатюр для вечірнього догляду Nighttime Allies Kit.
 
Це набір бестселерів для якісного вечірнього догляду за шкірою, який включає очищення у вигляді безсульфатної гель-пінки Molecular Silk Amino Hydrating Cleanser, кислотну сироватку Mandelic Pigmentation Corrector Night Serum та відновлювальний крем з ретинальдегідом і пептидами Retinal & Peptides Repair Night Cream.
 
  • Allies Of Skin Molecular Silk Amino Hydrating Cleanser — безсульфатна гель-пінка для вмивання з pH 5.5, збагачена амінокислотами шовку, гіалуроновою кислотою, органічною сафлоровою олією та олією моринги для зволожування. Видаляє макіяж та щоденні забруднення без шкоди для шкіри.
Цей збалансований гель насичує шкіру необхідною вологою та поживними речовинами, делікатно видаляючи бруд та макіяж. Він збагачений зволожувальними речовинами, антиоксидантами, фосфоліпідами та амінокислотами шовку, необхідними для очищення.

Рекомендації щодо застосування:

Для видалення макіяжу:
Нанесіть на суху шкіру масуючими рухами. Наступним кроком розбавте засіб невеликою кількістю води, посторно помасуйте та змийте. За необхідності повторіть процедуру.
Для щоденного очищення:
Нанесіть на вологу шкіру та помасуйте. Залишіть на 1-2 хвилини і змийте водою.
 
  • Allies of Skin Mandelic Pigmentation Corrector Night Serum — нічна кислотна сироватка для обличчя.
Нове покоління кислотних продуктів – нічна сироватка з 11% мигдальною, молочною та саліциловою кислотою, 1% бакучиолом, 8 освітлюючими компонентами, 7 антиоксидантами та пептидами для ефективного вирішення складних естетичних нюансів: боротьби з вираженою гіперпігментацією, мелазмою, висипаннями та "сірий" кольором обличчя.
На відміну від традиційних АНА-продуктів, дія яких супроводжується стягнутістю і подразненнями, сироватка видаляє відмерлі клітини рогового шару м'яко і комфортно, одночасно наповнює вологою, посилює захисний бар'єр завдяки гіалуроновій кислоті, ніацинаміду, незамінним жирним кислотам з олії шипшини.
Підходить для шкіри всіх типів. Особливо рекомендована при ознаках передчасного старіння, висипаннях та вираженій пігментації.

Рекомендації щодо застосування:

Виконайте очищення та тонізацію, згодом нанесіть сироватку на обличчя та шию. На наступний день захищайте шкіру за допомогою засобу SPF. Застосовуйте 2-3 рази на тиждень.
 
  • Allies Of Skin Retinal & Peptides Repair Night Cream — відновлювальний крем з ретинальдегідом і пептидами.
Оновлена ​​версія нічної крем-маски на основі 10 потужних антиоксидантів, пептидного комплексу та запатентованої форми інкапсульованого ретинолу Ally-R™ забезпечує шкірі інтенсивне оновлення та освітлення, при цьому уникаючи традиційної появи подразнень. Сприяє підвищенню імунітету та захисних функцій, покращує репараційні та прискорює омолоджувальні процеси шкіри на клітинному рівні, захищає від агресивних факторів навколишнього середовища, зменшує видимі запалення та почервоніння.
Згладжує та вирівнює загальний тон, забезпечує чудове зволожування шкіри.

Рекомендації щодо застосування:

У вечірньому догляді нанесіть достатню кількість засобу на очищену (тонізовану) шкіру, шию та декольте та залиште до повного поглинання. Вранці обов'язково приділіть особливу увагу використанню сонцезахисних засобів.
Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар. Ви можете стати першим, хто залишить відгук на цей товар.

Ви також подивились
Allies of Skin Nighttime Allies Kit

Набір мініатюр для вечірнього догляду Nighttime Allies Kit.   Це набір бестселерів для як..