Отшелушивающий тонер для глубокого очищения пор и работы с жирностью RejudiCare Pore Solution 150 ml
Важным дополнением является бутил авокадат — себорегулирующий компонент, полученный из масла авокадо, который уменьшает выработку кожного себума, подавляя активность 5-альфа-редуктазы — фермента, стимулирующего работу сальных желез. Его эффективность подтверждена клинически и обеспечивает до 49% ингибирования активности фермента 5АР, что помогает нормализовать уровень жирности кожи.
Ментол дополняет действие, снижая активность сальных желез, тонизируя кожу и стимулируя микроциркуляцию. Он сужает поры, уменьшает отёчность, успокаивает раздражение и обеспечивает ощущение свежести.
Показания:
- Жирная и комбинированная кожа;
- Расширенные, загрязнённые поры;
- Акне, комедоны, периодические высыпания;
- Избыточная выработка себума;
- Неровная текстура кожи.
Действие:
- Глубоко очищает и сужает поры;
- Отшелушивает ороговевший слой клеток;
- Уменьшает количество воспалений;
- Регулирует выработку себума;
- Выравнивает текстуру кожи;
- Улучшает общий тон и внешний вид лица.
Активные компоненты:
- Салициловая кислота 2% — способна проникать внутрь пор, растворять излишки себума и сальные пробки, тем самым предотвращая закупорку. Кроме того, салициловая кислота обладает противовоспалительными и антимикробными свойствами, что помогает уменьшить количество высыпаний и нормализовать баланс кожи.
- Бутил авокадат — это себорегулирующий компонент, полученный из масла авокадо. Он уменьшает выработку кожного сала путём подавления активности 5-альфа-редуктазы — фермента, который превращает тестостерон в дигидротестостерон, мощный андроген, стимулирующий работу сальных желез. Клинически доказано, что компонент обеспечивает до 49% ингибирования этого фермента.
- Ментол — тонизирует кожу, уменьшает активность сальных желез и отёчность, сужает поры, успокаивает раздражение и дарит ощущение свежести и комфорта.
Текстура и финиш:
С чем мы рекомендуем сочетать?
- Очищающим средством RejudiCare Hexacleanse для тщательного очищения перед нанесением тонера.
- Кремом RejudiCare Aquaprime для насыщения кожи влагой, усиления эффекта ухода и устранения сухости.
Можно ли беременным?
Подходит ли чувствительной коже?
Рекомендации по применению:
Рекомендуется применять 1 раз в день (в вечерней рутине). В дневное время обязательно используйте SPF-защиту.
Полный состав:
Мені здається, я прокидаюся, вмиваюся і одразу чекаю вечора, щоб нанести цей тонік :)
Маю комбіновашу шкіру, інколи бувають поодинокі висипання. Використовую щодня у вечірній рутині. Продукт економний (вистачає приблизно на 4-5 місяців). Після використання шкіра на дотик наповнена, "відшліфована".
Найкраще для мене комбо - використовувати з ретинолом (шкіра звикла до активів та не реактивна), на ранок стається магія, зникають і висипання, пори відполіровані, чудово працює із закритими комедонами.
Якщо додати у рутину "на вихід" - макіяж лягає в рази акуратніше.
Чудовий засіб, а його єдиний мінус - після того, як спробуєш хоч раз, не зможеш перейти на щось інше.
Це найкращий тонер ever! Маю шкіру, що складно піддається корекції, наче все і норм (немає акне, сильних почервонінь і запалень, але шкіра всеодно виглядає досить проблемною, є рельєф, трохи комедонів і все це з пост-акне)
Купила цей тонер декілька місяців тому, і за цей час не вводила нічого окрім нього додаткового до бази. Поглянула свої фото до та зараз - це ж небо і земля) тон вирівнявся, майже всі комедони пішли - ну магія, не інакше!
Дівчат, усім рекомендую. Відчуття після тонеру дуже приємні, холодок по шкірі і відчуття 100% чистоти обличчя. Не пожалкуєте
А спеціалістам АSLab окрема вдячність за завжди чудово підібрані засоби, які точно діють ❤️
Продовження)
Використовувала тонік кожного вечора, ніякого дискомфорту так і не виникало. Зате вже через два тижні я звернула увагу, що мій чистесенький дзеркальний лоб повертається до мене.
Через місяць регулярного використання пори стали знову чисті, від комедонів не залишилось і сліду, а висипання не з'являлись навіть перед циклом. До того ж відзначила хороший себорегулюючий ефект (влітку ой як доречно).
Зараз я залишила цей тонік у вечірній рутині в профілактичних цілях, але використовую його вже не кожен вечір, а орієнтовно раз на 3 дні (за тиждень до критичних переходжу на частіше використання).
До речі, зараз це мій єдиний вечірній актив. В інші вечори, коли немає Pore Solution, у мене просто зволоження та відновлення. Тому що вирішальну роль відіграє не кількість, а якість засобів і їх доцільність у кожному конкретному випадку.
Pore Solution сміливо ставлю 10/10✅
Про тонік чула та читала дуже багато позитивних відгуків! Зізнаюсь, десь підсвідомо все одно не вірила, що тонік за ефективністю може прирівнятись до сироватки... Та й нагоди перевірити особисто на собі не було, адже не мала показів до його використання.
Однак навесні погіршився стан шкіри, я не могла впізнати свої до цього чистюсінькі пори. З'явились закриті комедони, час від часу висипання (для мене це дуже велика рідкість).
Переглянула свій догляд і вирішила вдосконалити його потужним активом, який би підтримував пори в чистоті.
Тоді й нарешті з'явилась нагода протестити Pore Solution.
У складі тоніка присутня саліцилова кислота і спирт (інколи спирт необхідний у формулі засобу для кращого проникнення активу), тому я вже налаштувалась, що може бути певний дискомфорт після нього, але....його НЕ БУЛО.
Перші враження були найприємнішими - легка прохолода по шкірі (завдяки ментолу), ні натяку на сухість або стягнутість.
Що маємо: Син 14 років з запаленнями, акне та комедонами. Стан шкіри погіршувався, кількість закритих комедонів та міліумів більшала. Постійно чесав їх та комплексував.
Візит до косметолога закінчився рекомендацією робити періодичні чистки.
І я згадала про опцію підібрати засоби за допомогою консультанта в інста aslaboratory. Та була вражена грамотним підходом, підбором та прописаною схемою використання кожного засобу для покращення стану шкіри.
Я була скептично налаштована. Але, ок, перевіримо.
Результат: Шок! За два тижні використання просто вау ефект. Очисник від Innoaesthetics і тонер RejudiCare це просто якісь магічні засоби. Шкіра приходить в норму, нові висипи відсутні. Міліуми майже всі вже зникли як і не було.
Враження сина: після вмивання очисником приємне відчуття свіжості на шкірі. Після тонера прямо відчуваєш, що всі запалення спадають, шкіра стає нормальна.
Aslaboratory ви дійсно найкращі фахівці в своїй справі. Щиро дякую!
Супер засіб, знімає жирність, шкіра стає дуже приємною та доглянутою.
Pore Solution - чудовий варіант, якщо у вас жирна та проблемна шкіра. В дуеті з RejudiCare 2crm sal працює просто вогонь!
Текстура дуже легка. Після нанесення легке відчуття холодку (ментол у складі), дуже приємне.
Наношу, даю ввібратись і потім 2crm sal - шліфовка шкіри гарантована. У мене був результат від першого використання, а таке буває у мене рідко. Готова співати йому оди. Після нього шкіра з чистими порами, з висвітленим постакне, без висипань. І чудово себорегулює. ТОП. Моя щира рекомендація.
Це не просто тонік! Це повноцінний актив! Саліциловий кислота з авокутином. Шкіра після нього гладка, наполірована та заспокоєна. Він робить все, що потрібно проблемній шкірі. Знімає запалення, себорегуляція, кератолітик. В Redjudicare, що не постріл, то попадання. Проблема в тому, що після нього вже не захочете щось інше.
Цей тонер найкраще що я використовувала від комедонів. Зі своєю функцією справляється на 100%. Головне що він працює навіть з гормональними висипаннями
дуже дивно, що так мало відгуків, адже RejudiCare- це точно найкраще що стало із моєю шкірою. Цей тонік чудово працює для мене разом із RejudiCare 2crm sal. Просто спробуйте❤️








