Разглаживающая и восстанавливающая маска Dr. Barbara Sturm Face Mask 50 ml
Dr. Barbara Sturm Face Mask — «волшебная» маска, бестселлер бренда.
Маска — на выход. Маска, которая делает все.
«Моя Face Mask — это must-have! Необходимое средство для восстановления и сияния кожи. После перелета, стресса, пребывания на солнце или холоде, а также в любое время, когда ваше лицо нуждается в увлажнении и укреплении, маска для лица снимает раздражение кожи за 15 минут, а так же возвращает ей здоровый вид» — Dr. Barbara Sturm
Маска увлажняет кожу, обладает очищающим, заживляющим, противовоспалительным и успокаивающим действием. Активирует антиоксидантные функции кожи. Обеспечивает гладкость и эластичность кожи.
Глубоко увлажняет и успокаивает.
Портулак помогает успокоить кожу и уменьшить видимые признаки раздражения.
Оставляет кожу лица шелковистой, мягкой и эластичной.
Совет по применению:
Очистите кожу. Обильно нанесите маску на кожу от двух до трех раз в неделю. Оставьте на 15-30 минут, прежде чем смыть ее большим количеством теплой воды. Затем нанесите увлажняющий крем
Альтернативным методом использования может быть нанесение маски тонким слоем на лицо, после чего её можно оставить на ночь. Утром умыться и продолжить уход своими стандартными средствами.
Полный состав:
Water (Aqua), Glycerin, Kaolin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Zeolite, Decyl Oleate, Lactobacillus/Portulaca Oleracea Ferment Extract, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice , Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Butylene Glycol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extrakt, Ethylhexylglycerin, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate
Маска класна, але я на собі вау-ефекту не помітила. Думаю, індивідуально
Нажаль не зрозуміла, довго її пробувала і так і сяк, але без ВАУ
Так єфект є, але такогож єфекту на собі я можу добитись і іншими масками
дуже довго виношувала цю покупку та вийшло оно з найбільших рзачуровать
Cosmedix Restore - для мене сильно вище)
Я давно хотіла придбати її, але все якось дорого здавалося. Потім мені консультанти поради цю маску як експрес догляд від подразення від щетини чоловіка і я таки вирішила, що пора брати.
Єдине, про що я пошкодувала - це про те, що не взяла її раніше! Шкіра буквально випиває масочку. Наносила маску на 20 хвилин зранку для максимального зволоження та наповлення, іноді після dcl пілінг-падів наношу на ніч. В будь-якому з варіантів - шкіра просто вау.
Окрема насолода - це баночка. Дуже важка і приємна.
Тому, якщо вам списали цю маску в догляд - не сумнівайтеся ні секунди!
Шикарна маска, відпрацьовує свої кошти на всі 100%!!! Вона розгладжує, заспокоює, надає сіяння, кожа після неї виглядає на міліон!!!!
Маска дуже класна
Твк вона дорога
Але і іі щодня використовувати не треба
Якщо є можливість - обовязково купіть
Друга банка закінчилася…
Покажу приклад
Коли мені потрібен ефект тут і зараз - то це точно ця маска. Кремова текстура, моя шкіра просто "з'їдає" її. Обличчя наповнене, оновлене, зволожене. А якщо в дуеті з кислотними падами так взагалі немов нова шкіра. Просто любов. Для мене коштує кожної гривні.
Ще дуже якісне упакування і є кісточка у наборі.
Бренд Sturm це про дуже ніжний і бережливий догляд та дуже багатий склад,
я таке дуже люблю.
Моя улюблена маска, після неї лице ідеальне
Маска на відновлення, на сяяння, на вихід!!! Чудовий засіб після активів! Поєдную з Cosmedix Pure Enzymes - це фурор. Дякую дівчатам за якісний підбір догляду
Маска - супер засіб для чутливої/зневодненої шкіри, або як посттрітмент після кислот, ретонолу чи активний процедур. Зволожує, пом'якшує, знімає запалення. Рекомендасьйон ;)
Одна з найулюбленіших масок!!! Круто відновлює і заспокоює шкіру!!!
